Recuperation Nedir?

Recuperation Nedir?

Kedi ve köpeklerin tedavi süreçlerinde kullanılan belli ilaçlar gıda ve iyileşme desteği sağlamaktadır.

13 Nisan 2021 - 19:18

Kedi ve köpeklerin tedavi süreçlerinde kullanılan belli ilaçlar gıda ve iyileşme desteği sağlamaktadır. ViyoRecuperationkedi ilacı gıda takviyesi olarak tedaviden önce ya da sonra iyileşme sürecine destek sağlayan ürünlerdendir. Vitamin ve mineral gereksinimlerini karşılar. Ameliyat ya da kısırlaştırma operasyonu gibi dönemlerde tedaviden önce alındığında hayvanın daha güçlü bir bağışıklığa sahip olmasını sağlar. İçerisinde bulunan prebiyotikler ile bağırsakların onarılmasını ve iştahın artmasını amaçlamaktadır.

İştahı kesilen kedi ve köpeklerin de yeniden yemek yeme alışkanlığı kazanması için tercih edilen ürünlerden biri recuperation takviyesidir. İlaç kullanmayı sevmeyen inatçı dostlar için yemeye karıştırılarak da verilebilir. Kedilere günlük olarak ortalama 30 ml civarında verilmesi yeterlidir fakat bu dozu ayarlamak için veteriner hekiminizle görüşmeniz gerekmektedir.

Viyorecuperation kedi ve köpekler için ayrı formüllerde geliştirilmiştir. 45 günden büyük tüm kedi ve köpekler için güvenle kullanılabilmektedir. Tadı lezzetlidir ve sıvı bir formül halinde sunulmaktadır. Yüksek kaliteli besin değerleri ve vitaminleri içermesi ile özellikle köpek ve kedilerin hastalık süreçlerini çok hızlı bir şekilde atlatmalarını ve sağlıklı kalmalarını sağlar. Bitkin düşen, iştahı azalan hayvanlarda ve bağışıklık sisteminin zayıfladığı durumlarda oldukça etkili bir gıda takviyesidir. Özellikle ameliyatlardan sonra en kısa sürede bağırsağa besin girişini sağlamak gerekir. Bağırsak uzun süre aç kaldığında başka sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu dönemde bir an önce toparlanmayı sağlamak ve herhangi akut ya da kronik bir sağlık sorunu yaratmamak için bağırsağı güçlendirmek önemlidir.

Hamile kedilerde de hem anne için hem de yavru için beslenme takviyesi olarak kullanılabilir. Bunun yanında haftalık yavruların besin ihtiyaçlarının karşılanması için de yine recuperation gıda takviyesi kullanılmaktadır. Genel olarak kedi ve köpeklerin oldukça sevdiği bir lezzeti vardır. Ayrıca sıvı bir gıda takviyesi olduğu için kolaylıkla kullanılabilir. İştah arttırıcıdır ve doğal bir içeriğe sahiptir. Doğal içerikli ürünler tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da tercih edilmelidir. Özellikle kedilerde ve küçük, büyük ırk köpeklerde ya da yavrularda mutlaka bitkisel ve doğal içeriklere yönelmek önemlidir. Doğal içerikli gıda takviyeleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ürüne ulaşmak için https://yenicagecza.com/viyo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu