Sağlığınız Maske ile Koruma Altında

Sağlığınız Maske ile Koruma Altında

Sağlık sektöründe ihtiyaç malzemelerinin başında maske gelir ve cerrahi alan da olmak üzere oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Ağız ve burnu kapatarak dışarıdan gelen mikroplara ve virüslere karşı kullanıcıyı koruyan ürünler sağlıklı nefes almaya yardımcı olur.

16 Mart 2021 - 11:37

Sağlık sektöründe ihtiyaç malzemelerinin başında maske gelir ve cerrahi alan da olmak üzere oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Ağız ve burnu kapatarak dışarıdan gelen mikroplara ve virüslere karşı kullanıcıyı koruyan ürünler sağlıklı nefes almaya yardımcı olur. Özellikle salgın döneminde kullanımı oldukça artan ürünler her yaştan kullanıcının sağlığını korumak için tasarlanır. Ağzı kapatarak mikropların ve toz parçalarının solunum yoluna gitmesini engelleyen maske, burun kısmına rahat oturması için tel kullanılarak tasarlanır. Kulaklara takılan lastikler sayesinde üstün koruma sağlayan ürünler tek kullanımlık olarak üretilir. Bezden yapılan maske modelleri ise yıkanarak tekrar kullanım için uygun hale getirilir.

Sağlıklı Nefes Maske ile Mümkün

Kullanım alanına göre farklı gruplara ayrılan ürünlerin tek kullanımlık çeşitleri 2 ya da 3 katlı üretilirken sağlık için yüksek koruma hedeflenir. Onlarca farklı renk seçeneğinde imal edilen ürünler dışardan gelen mikroplara karşı kullanıcılarını korur. Maske ile birlikte kullanılan yüz siperliği kullanıcının yüzünü ve gözlerini korumak için imal edilir ve şeffaf renktedir. Yıkanabilir maske çeşitleri bezden yapılır ve rengarenk tasarıma sahip çeşitleri üretilir. Bez maskelerin koruyuculuğu arttırmak için altına tek kullanımlık maske takılması önerilir. Bir diğer maske çeşidi ise ventilli maskelerdir ve bu modelde bir adet havayı dışarı çıkaran plastik filtre bulunur.

 

Maske Satın Alırken Sağlığınızı Düşünün!

Özellikle pandemi süreçlerinde her yaştan kullanıcının kullanması tavsiye edilen ürünleri satın alırken koruyucu özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tek kullanımlık bir maskeye ihtiyacınız varsa 3 katlı olanları tercih edebilirsiniz. Tam yüz maskesi ihtiyacınız varsa yüz ölçülerinize uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. Sağlığınız için kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ve onaylı ürünleri satın alabilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip maskeler kullanım avantajı sağlarken yıkama esnasında deterjan kullanımına dikkat edebilirsiniz. İşiniz gereği maske kullanımına ihtiyacınız varsa ürünlerin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Maske fiyatları markası, kalitesi, paket içerisinde bulunan ürün adetine göre değişim gösterirken satın alırken ebatlarına göre tercih edebilirsiniz. Yüzünüze büyük gelen ürünler üstün koruma sağlamaz iken küçük gelen ürünler ise canınızı acıtabilir. Yüksek koruma sağlamak için maske ile birlikte yüz siperliği de tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu