Ferruh Filiz'den destek kampanyası

Ferruh Filiz satın alınan tüm gözlüklerin %10 bedelini satın alan kişilerin adı altında devlet bankasına bağış yapılacağını açıkladı...


Ferruh Filiz'den destek kampanyası

0 yıldır İzmir"de optik sekyöründe hizmet veren Ferruh Filiz "içinde bulunduğumuz bu zor günlerde birbirimize kenetlenerek birlik ve beraberlik zamanıdır, bu sebeple her satın alınan gözlüğün % 10 bedeli bağış yapılacaktır" dedi.
Bugün itibariyle başlayan bu kampanyadan ilk güneş gözlüğünü Pınar Yılmaz satın aldı. Pınar Yılmaz satın aldığı gözlüğü çok beğendiğini, ayrıca kendisi de bu kampanyaya destek verme amaçlı sosyal medya instagram da binlerce takipçisine, fenomenlerine tanıtacağını bu gözlüklerden ve bağış kampanyasından bahsedeceğini  söyledi.

"instgram=pinaryilmazofficial" bu hesabın takipçisi olarak diğer modellerimizide görebilirsiniz.
Firma yetkilileri 2020 model onlarca marka (Osse, Mustang, Hawk, Swing, De Valentini, Vanety Efect, Fendi, Christian Dior, Mont Blanc, Janpierlami, Chopard, Vintage, Fferre vb) gözlüklerin yüzlerce model, renkleri olup, camlarının polarize, UV 400, CR 39, crjjomax kalitede, fiyatlarının ise çok ekonomik olduğunu belirtti.


Online alışveriş için gittigidiyor'da 'ferruhfiliz girne'

Ayrıca satış mağazamız...Ferruh Filiz Optik Karşıyaka Yenigirne (Medikal park Hastane karşısı)-  Bilgi=Birke Önal 0536 2000 277....