VİVEN İNŞAAT, SATIŞ BAŞARISINI KUTLADI

Evak İnşaat ve Emiroğlu Group ortaklığı ile kurulan Viven İnşaat'ın Bornova'da yapımını sürdürdüğü Viven Tower'ın satış başarısı nedeniyle gerçekleştirilen kutlama yemeğinde çözüm ortakları ve Viven İnşaat çalışanları bir araya geldi.


VİVEN İNŞAAT, SATIŞ BAŞARISINI KUTLADI

İnciraltı’ndaki Sera Saklı Bahçe'de buluşan Viven İnşaat ailesi, İzmir’deki ilk projeleri olan ve toplam 241 daire bulunan Viven Tower projesinin yarısının satışını kısa süre içinde gerçekleştirmenin gururunu yaşadı.

Sanat, televizyon ve iş dünyasının tanınmış simalarının da tercih ettiği Viven Tower’ı yaşama geçiren Viven İnşaat’ın Yönetim Kurulu üyeleri Emrullah Yolçi ve Alim Emiroğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen gecede tüm çalışanlar keyifli saatler geçirdi.

Gecede bir konuşma yapan Viven İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Yolçi, “Binlerce yaşamda biz varız, milyonlarca yaşamda da olacağız. Bu projenin yapımında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Yeni projelerde de bu başarıyı sürdürmek istiyoruz. Viven markasını daha çok noktada insanlarla buluşturacağız” dedi.

Yıl sonuna kadar İzmir, Kuşadası ve Çeşme'de yeni konut projelerinin de lansmanını yapacaklarını kaydeden Yolçi, mimari tasarım ve konforu buluşturan yaşam alanlarına imza atmak istediklerini de sözlerine ekledi.

İZMİR'DE YENİ BİR YAŞAM ALANI

Proje hakkında bilgi veren Viven İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Alim Emiroğlu da, Viven Tower’ın konumu ve her konutta bulunan geniş teraslar ile Ege Denizi’ne panaromik bir görüş sağladığını söyledi.

Projenin sosyal donatıları ve imkanlarıyla çok beğenildiğini de dile getiren Emiroğlu, “155 metre yüksekliğe 42 bin metrekare inşaat alanına sahip Viven Tower, yüksek tavanlı ferah 241 adet 1+1 ve 2+1 konuttan oluşuyor. 2 bin metrekarelik alanda kurulu Viven Plus Home da, kişisel sosyal alanlardan, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, futbol- tenis sahası, fitness salonu, hamam, sauna, oyun odası, sinema salonu ve lounge gibi 25 farklı özel aktiviteden de günün her saati yararlanabilirsiniz” diye konuştu.