Akın'ın ani ölümü iş ve siyaset dünyasını sarstı

AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Akın, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. İş ve siyaset camiasının tanınan ismi Akın'ın bu ani ölümü büyük üzüntü ile karşılandı.


Akın'ın ani ölümü iş ve siyaset dünyasını sarstı

Edinilen bilgiye göre Yılmaz Akın, bugün gündüz saatlerinde kalp kizi geçirdi ve götürüldüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Akın'ın hastanede acilen ameliyata alınmasına rağmen ameliyat masasında kalbi durdu ve tüm çabalara rağmen hayata döndürülemedi. 

SÜREKLİ: DAVA VE YOL ARKADAŞIMIZ...
Akın’ın vefat haberini sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, şu ifadeleri kullandı; “Çok üzgünüz… Dava ve yol arkadaşımız, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Yılmaz Akın Hakk’a yürüdü. Rabbim rahmetiyle, merhametiyle muamele etsin. Cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın. Akın ailesinin ve hepimizin başı sağ olsun.”

CENAZE NAMAZI GAZİEMİR MERKEZ CAMİSİNDE
Öte yandan cenaze törenine ilişkin Ak Partiden bir mesaj geçildi. Mesajda Akın'ın cenazesinin yarın (Çarşamba) ikindi namazına müteakip Gaziemir Merkez Camii'nden kaldırılacağı haber verildi.