Abdül Batur, "Kadınlar ve gençler bize ışık tutuyor"

Abdül Batur, "Kadınlar ve gençler bize ışık tutuyor"

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Pi Gençlik Derneği, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü ve İzmir İş Kadınları Derneği ile imzaladığı üç protokol ile kadın ve gençlere yönelik projelere öncelik vereceklerinin altını çizdi.

04 Eylül 2020 - 14:03 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 14:08

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak’ta önemli çalışmalar yürüten, özellikle kadın ve gençlere yönelik projeleri ile dikkat çeken üç sivil toplum kuruluşu ile peş peşe protokol imzaladı. Konak Belediyesi’nin Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü binası ile başkanlık makamında gerçekleşen imza törenlerine Konak Belediye Meclis Üyeleri de katıldı. Pi Gençlik Derneği Temsilcisi Seda Şahin, İzmir Dokuz Eylül Rotary Kulübü 2020-2021 Dönem Başkanı Betül Elmasoğlu ve İzmir İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin ile üç ayrı protokole imza atan Başkan Batur, gençlerin ve kadınların yer alacağı projelere belediyenin kapılarının tamamen açık olduğunu söyledi. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman birlikte çalıştıklarını vurgulayan Başkan Batur şöyle konuştu:

0-(5)-132.jpg

“Sivil toplum, yerel yönetimlere her zaman güç vermiştir. Bizler, sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmaktan her zaman onur duyuyoruz. Karşılıklı imzaladığımız protokoller ile bundan sonra da çok iyi çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. Özellikle gençlerle ve kadınlarla birlikte yol yürümek bize ışık tutuyor. Gençlerimizden sürekli proje üretmesini ve bizlerle paylaşmasını istiyoruz. Kadınlarla birlikte gerçekleştireceğimiz kadın istihdamını, kadınların toplumdaki ve iş hayatındaki yerini güçlendirmeye yönelik projeler için de büyük umut taşıyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de karbonmonoksit faciası!
İzmir'de karbonmonoksit faciası!
Millet İttifakı’nda Ekrem İmamoğlu krizi mi yaşanıyor?
Millet İttifakı’nda Ekrem İmamoğlu krizi mi yaşanıyor?