AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli’den, Büyükşehir’e su...

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli’den, Büyükşehir’e su tepkisi!

İzmir’de bazı ilçelerde yaşanan şebeke suyu ile ilgili tat ve koku sorunu, sonrasında ise tonlarca suyun sokaklara boşaltılması ile ilgili AK Parti’den tepki geldi.

21 Haziran 2021 - 09:09
Reklam

İzmirlilerin büyük sıkıntı yaşadığı ve isyan ettiği su konusu ile ilgili AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ‘’CHP’li Büyükşehir Belediyesi; İzmir’i tümüyle hiçe sayacak boyutta bir duyarsızlık içinde! On binlerce insan gün boyu can havli içinde, ‘Sularımız kokuyor!’ isyanındayken; sosyal medyada infial yaşanırken; İZSU sadece bir cümlelik açıklamayla durumu geçiştiriyor! Şikâyetleri yerinde inceleyen yok! Cadde ve sokaklara akıtılan tonlarca suyun hesabını veren yok! Halkın karşısına çıkıp tatmin eden bir açıklama yapan hiç yok! Bu şehrin insanları; insan sağlığı bu kadar mı değersiz? Kabus gibi… Ve gerçekten sözün bittiği noktadayız.’’ dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Özgür Hızal ise, ‘’İzmir'de yıllardır kötü kokudan şikayetçiydik. Maalesef bugün o kötü koku içme sularımıza da bulaştı. İzmir, insan onuruna yaraşır bir yaşamı hak ediyor!’’ dedi.

HIZAL: İZMİR, İNSAN ONURUNA YARAŞIR BİR YAŞAMI HAK EDİYOR

Konu hakkında bir açıklama da İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Özgür Hızal’dan geldi.

Hızal, “İzmir'de yıllardır kötü kokudan şikayetçiydik. Maalesef bugün o kötü koku içme sularımıza da bulaştı. İzmir, insan onuruna yaraşır bir yaşamı hak ediyor!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 yaşındaki Cesur'un ölümü yürek yakmıştı! Son yolculuğuna uğurlandı
6 yaşındaki Cesur'un ölümü yürek yakmıştı! Son yolculuğuna...
İzmir'de hastanede korku dolu anlar: Yardım istediği polisin tabancasını kaptı
İzmir'de hastanede korku dolu anlar: Yardım istediği polisin...