AK Parti İzmir İl Yönetimi ne zaman belli olacak?

AK Parti İzmir İl Yönetimi ne zaman belli olacak?

Göreve gelmesinin üzerinden neredeyse bir ay geçen Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yönetim kurulu listesini ne zaman açıklayacak?

13 Mayıs 2019 - 10:39 - Güncelleme: 13 Mayıs 2019 - 11:02

Didar Demirci-Yerel Seçimlerin ardından İzmir’de AK Parti İl yönetimi değişti. Eski İl Başkanı Aydın Şengül’ün istifası ile yerine Ak Parti 24. Dönem Milletvekili Kerem Ali Sürekli il başkanı olarak atandı. Geldiği günden beri binlerce insanla bir araya gelen Sürekli'nin teşkilatın beklentilerini en yüksek oranda karşılayacak bir yönetim yapmaya çalıştığı öğrenildi. Kafalardaki soru ise o yönetimin kimlerden oluşacağı ve ne zaman açıklanacağı...

Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, net bir tarih vermemekle birlikte bu hafta sonuna kadar yönetimin açıklanabileceğini söyledi. İzmir'in beklentilerini karşılayacak, teşkilatı yeniden çalışmaya motive edecek bir yönetim yapısı oluşturmak için yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Sürekli, Genel Merkez'in de onayından geçmesinin ardından bu listeyi İzmir kamuoyu ile paylaşacağını duyurdu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kemeraltı çarşısı da turuncu çember içinde
Kemeraltı çarşısı da turuncu çember içinde
Çeşme sakız üretiminde Sakız Adası’na rakip oluyor!
Çeşme sakız üretiminde Sakız Adası’na rakip oluyor!