Ak Parti Konak’ta Başdaş’la devam kararı

Ak Parti Konak'ta Başdaş'la devam kararı

AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş, kongre öncesi birlik ve beraberlik mesajı vererek, ‘’AK Partimizi diğer partilerden ayıran en temel özellik; kardeşlik hukukuyla hareket eden, teşkilatın her bireyini kucaklayan, ben yerine biz diyen, aile bilinciyle hareket eden dava insanlarını bir arada tutmasıdır. En büyük gücümüz işte bu birliğimizdir. El ele gönül gönüle vererek, ilçemize hizmet etmek için, durmak yok çalışmaya devam’’ dedi.

08 Ekim 2020 - 23:04
Reklam

Konak 7. Olağan Kongresi’nde, Genel Merkez tarafından yeniden aday gösterilen AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet SaitBaşdaş, bir mesaj yayımladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Başdaş, ‘’Bizler için aslolan tek şey; milletimize hizmet, davamızın bekası, Dünya Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın meşalesini yaktığı kutlu davaya, ülkemizekentimize, ilçemize hizmet etmek ve AK ailemizin birlik ve beraberliğidir. ‘Halka hizmet Hakka hizmet etmektir’ düsturu ile inandığımız yolda, dava arkadaşlarımızla birlikte yürümektir.AK Partimizi diğer partilerden ayıran en temel özellik kardeşlik hukukuyla hareket eden, teşkilatın her bireyini kucaklayan, ben yerine biz diyen, aile bilinciyle hareket eden dava insanlarını bir arada tutmasıdır. En büyük gücümüz işte bu birliğimizdir.İzmir’de; Mahalle başkanlarımızdan ilçe başkanlarımıza, İl Başkanımızdan milletvekillerimize, Bakanlarımızdan Genel Başkan Yardımcımıza, son Başbakanımız Binali Yıldırım’a kadar birlik ve beraberlik içerisinde, AK Parti ailesi çatısı altında, gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz’’ dedi.

Bu aile sizlerle daha güçlü

AK Parti’nin Türkiye için milletin köklerini, geleceğe taşıyan bir büyük dava hareketi olduğunu ifade eden AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet SaitBaşdaş, ‘’Davamız, güçlü ve yeniden büyük Türkiye'yi kurmaktır. Yeniden güçlü ve büyük Türkiye'yi işte değerli dava arkadaşlarımla birlikte ortaya koyacağız. Yıllarca bu kutlu davaya hizmet eden bir kardeşiniz olarak, İzmir’in kalbi olan Konak İlçemize hizmet etmek için, tüm dava arkadaşlarıma buradan özellikle seslenmek istiyorum. AK Parti şemsiyesi sizlerle güzel. Bu aile sizlerle daha güçlü. Her birinizi Allah için seviyor, desteğinizi her daim yanımda hissediyorum.Güçlü teşkilatımızla, birbirinden değerli dava arkadaşlarımızla, Konak’ta destan yazacak, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın her daim emrinde olacağız. El ele gönül gönüle vererek, ilçemize hizmet etmek için, durmak yok çalışmaya devam’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de orman yangını çıktı!
İzmir'de orman yangını çıktı!
Manavgat'taki yangının ateşi Bergama'yı da yaktı
Manavgat'taki yangının ateşi Bergama'yı da yaktı