AK Parti’nin seçim sonrası ilk büyük buluşması

AK Parti’nin seçim sonrası ilk büyük buluşması

AK Parti, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 26, 27 ve 28 Nisan tarihlerinde Kızılcahamam’da seçimden sonra ilk kez bir araya gelecek. Kızılcahamam’da düzenlenen kampa İzmir’den de il başkanı, il kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı ve İzmir’de AK Parti’den seçilen 4 belediye başkanı katılacak.

26 Nisan 2019 - 11:31

AK Parti’nin bugün başlayan kampında Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları, MYK üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katılacak.

Kızılcahamam’daki kampta seçimden sonraki en kapsamlı değerlendirme yapılacak. İzmir’den de İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ve Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ile Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar katılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay Deniz Vural’ı Transfer Etti
Altay Deniz Vural’ı Transfer Etti
Erbil'deki saldırıya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı
Erbil'deki saldırıya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı