AK Partili Çalışkan’dan faaliyet raporu eleştirisi!

AK Partili Çalışkan’dan faaliyet raporu eleştirisi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ve ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 2020 yılı Faaliyet raporunun görüşüldüğü Meclis oturumunda; AK Partili Meclis Üyesi Erhan Çalışkan eleştirilerini dile getirdi.

16 Nisan 2021 - 23:36

ÖNCÜŞEHİR - İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısının Nisan ayı üçüncü oturumu Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu idaresinde gerçekleşti. Oturumda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ve ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 2020 yılı Faaliyet raporu görüşüldü.

ÇALIŞKAN: İZMİR’İN SORUNLARINI ÇÖZMEKTEN UZAK OLAN FAALİYETLER…

Raporlar hakkında görüş bildiren AK Partili Meclis Üyesi Erhan Çalışkan, “2020 yılı faaliyetleri için harcadığımız her 100 liranın 25 TL’sini 30 bini geçen personel için gider olarak, 20 TL’si ESHOT ve şirketlerimizin Zaralarını kapatmak, 15 TL’sini ise borç anapara ve faizlerini ödemek için kullanmışsınız. Geriye kalan 40 TL ile rutin hizmetleri, bakım onarım faaliyetlerini gerçekleştirecek; üstüne de İzmir’in kangren haline dönmüş sorunlarını çözeceksiniz. Bu pek mümkün görünmüyor. Bu yıl yaşananlar göz önüne alındığında şahsım adına İzmir’in sorunlarını çözmekten uzak olan faaliyetlerinin yetersizliğini ifade ederken hepinize salgın ve doğal afetsiz geçecek günler diliyorum” dedi 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
Kızını uyuşturucu kullandığı için eşarpla boğarak öldürmüş
Kızını uyuşturucu kullandığı için eşarpla boğarak...