AK Partili Demir: 30 Ağustos’ta büyük bir zafer...

AK Partili Demir: 30 Ağustos’ta büyük bir zafer kazanılmıştır

AK Parti Bayraklı Meclis Üyesi Emre Demir, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

29 Ağustos 2021 - 11:00

ÖNCÜŞEHİR - AK Parti Bayraklı Meclis Üyesi Emre Demir, Kurtuluş Savaşı’nın nihai zaferi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Demir, “Bu şanlı zaferi kazanan; başta Türkiye Cumhuriyetimizin Banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz. Emparyalizme ve işgalcilere karşı dünya üzerindeki en büyük savaşlardan birini veren ülkemiz, 30 Ağustos'ta büyük bir zafer kazanmıştır. Bugün de bulunduğumuz stratejik konum nedeniyle siyasi ve ekonomik olarak dış güçlerin hedefi konumundayız. Ancak bizler, ilk kurulduğu günkü kadar genç, dinamik ve emin adımlarla yürüyen Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğinin de aydınlık olduğunu biliyoruz. Ecdadının mirası üzerine inşa edilen bu ülkeyi, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmamızı hiçbir güç engelleyemeyecektir. Aziz milletimizin bu büyük bayramını en kalbi duygularımla kutluyor; aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ile Proje Geliştirme Ofisi Kuruldu
İzmir Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ile Proje...
İzmir açıklarında deprem!
İzmir açıklarında deprem!