AK Partili Güldoğan: Sert bir muhalefet Bornova Belediyesi’ni...

AK Partili Güldoğan: Sert bir muhalefet Bornova Belediyesi'ni bekliyor

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Veysel Güldoğan, “Bornova’da iki yılı aşkın geçen bir süre var ve yapılan hiçbir şey yok. Bunu da bundan sonraki süreçte çok daha iyi dile getireceğiz. Çok daha sert bir muhalefet Bornova Belediyesi’ni bekliyor” dedi.

10 Haziran 2021 - 16:10 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 16:17

ÖNCÜŞEHİR - AK Parti eski Bornova İlçe Başkanı Hasan Ali Karaman’ın sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmesinin ardından yapılan değerlendirmeler sonucunda Veysel Güldoğan AK Parti Bornova İlçe Başkanı olarak atanmıştı.

Atama ardından hızla çalışmalara başlayan Güldoğan, Gazetemiz Öncüşehir’e yapacağı çalışma ve projeleri anlattı.

BORNOVA’MIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Kuracağı yönetim hakkında konuşan Başkan Güldoğan, “Önümüzdeki dönemde bizim önceliğimiz vefa, samimiyet ve ortak aklı öne çıkaracak ve Bornova’nın dinamiklerine uyan bir yönetim anlayışı güdeceğiz. Bununla ilgili biz koltuğa oturup bekleyen bir anlayış da değil, sahada ziyaretler esnasında vatandaşla sürekli iç içeyken yöneticilerimizi bu şekilde seçmeye özen göstereceğiz. Bizim yeni dönemin anahtar kelimeleri vefa, samimiyet, güçlü iletişim ve ortak akıl olacak. Katılımcı siyaset anlayışımızla da bu şekilde Bornova’mız için gece gündüz çalışacağız” dedi.

GENÇLERE ÇALIŞMALARI ANLATACAĞIZ

Birçok projesi olduğunu dile getiren Güldoğan, “Özellikle Bornova’nın üniversite kent olmasından dolayı. Bornova’mızda gençlere yönelik projeler geliştireceğiz. Öncelikli projelerimizden biri; bizim partimiz Adalet ve Kalkınma Partisi’nin maalesef 18-19 yıldır memlekete yaptığı hizmetleri ‘Z kuşağı’ dediğimiz 2000 yılı ve sonrası doğumlu olan genç arkadaşlarımız anlatmak. Geçmiş dönemleri bilmedikleri için hizmetlerimizi tam anlamıyla anlatamadığımız gibi bir durum söz konusu. Bunun içinde ben Bornovalıları da 65 yaş üstü üyelerimizle 20 yaş ve 20 yaşın altındaki üye ve genç arkadaşlarımızı bir araya getirip eski ve yeni dönemde partimizin neler yaptığını ‘Z kuşağı’na anlatmak için bir çalışma yapacağız. Daha sonra gerçekten hükümetimizin savunma sanayisinde neler yaptığını, ekonomi de neler yaptığını anlatmak için üniversitelerimizde bulunan ekonomi dalında uzman olan hocalarımızla birlikte seminerler vereceğiz. Tanıtım ve medya alanında partimizin çok daha iyi temsil edilebilmesi için; şu anda da Genel Merkezimizde de Genel Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ’ın büyük emekler veriyor. Bornova için de özel seminerlerle Gençlik ve Kadın Kollarımıza, ana kadememize sosyal medyayla ilgili genel anlamda bilgiler verilmesi açısından seminerlerimiz olacak” diye konuştu.

BORNOVA YERELİNDE İYİ BİR MUHALEFET SERGİLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

Bornova Belediye Meclis üyeleriyle birlikte önemli çalışmalar yapacağını açıklayan Başkan Güldoğan, “Bornova yerelinde iyi bir muhalefet sergilemeyi düşünüyoruz. Yapıcı olacağız, eleştiri getireceğiz, doğru yapılan işi de alkışlayacağız. Ama şu ana kadar gözlemlediğimiz kadarıyla durum iyi değil. Bornova’da iki yılı aşkın geçen bir süre var ve yapılan hiçbir şey yok. Bunu da bundan sonraki süreçte çok daha iyi dile getireceğiz. Çok daha sert bir muhalefet Bornova Belediyesi’ni bekliyor. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bornova’da söz verilen ve yapılmayan ne varsa bunu halkın önüne koyacağız. Bornova’da belediyenin yarım bıraktığı ne iş varsa bunları tek tek dile getireceğiz. Bundan sonrasında çok daha sık çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasan Karabağ sahalara indi
Hasan Karabağ sahalara indi
Tur rehberi otel odasında ölü bulundu
Tur rehberi otel odasında ölü bulundu