AK Partili Kaya’dan Soyer’in "Engelleyenler var"...

AK Partili Kaya'dan Soyer'in "Engelleyenler var" sözüne tepki: Buna kargalar bile güler

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in katıldığı canlı yayındaki açıklamalarına, “CHP'li Soyer "engelleyenler var" demiş. Buna kargalar bile güler. Bir iş mi yapıyorsunuz da engelleniyorsunuz!" sözleriyle tepki gösterdi.

20 Ocak 2022 - 11:44

ÖNCÜŞEHİR - İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Tunç Soyer, bugün katıldığı bir canlı yayın programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kendisine yöneltilen belediyenin yatırımlarının hükümet tarafından engellenip engellenmediği sorusunu cevaplayan Soyer, “Engellemeye çalışanlar, durdurmak isteyenler, önümüzü kesmek isteyenler olabilir, var da. Ama bunların üzerinde konuşmayı bile değer bulmuyorum. Biz mevcut veri koşullar neyse o koşullar içinde en iyisini yapmak için geldik” dedi.

KAYA: BU KENTİN ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK TAKOZ, SİZSİNİZ

Soyer’in bu sözlerine AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’dan tepki geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Vekil Kaya, “CHP'li Soyer "engelleyenler var" demiş. Buna kargalar bile güler. Bir iş mi yapıyorsunuz da engelleniyorsunuz! Bu kentin önündeki en büyük takoz, sizsiniz. İzmir'in gelişiminin önünde bir engel varsa, o da CHP'li belediye yönetimidir” ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özdemir: Radyoloji çalışanlarının şua izni mahkemeye taşındı
Özdemir: Radyoloji çalışanlarının şua izni mahkemeye...
Menderes’e değer katacak projeler için önemli adım
Menderes’e değer katacak projeler için önemli adım