AK Partili Sürekli’den yanıt gecikmedi: "Yücel, bir de dil...

AK Partili Sürekli'den yanıt gecikmedi: "Yücel, bir de dil sürçmesi yaşamış olmalı!"

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in sandık görevlilerine teşekkür belgesi takdim töreninde AK Parti iktidarına karşı yaptığı açıklamalara AK Parti İzmir İl Başkan Kerem Ali Sürekli’den cevap geldi. Sürekli, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve ailesini diline dolamış! Böylesi kararlı ve korkusuz bir liderliği yalan yanlış söylemleri ile al aşağı etmeye çalışması; körlük ve sağırlıktır. Kabulü mümkün değildir, tarihi bir mücadeleye gölge düşürme gayesinden başka bir şey değildir”dedi

31 Ekim 2019 - 16:15 - Güncelleme: 31 Ekim 2019 - 16:19

Çiğdem CANPOLAT - CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in Karşıyaka’da gerçekleşen sandık görevlilerine teşekkür belgesi takdim töreninde yaptığı törende Ak Parti iktidarına yönelik, “25 yıl yönettiler, 25 yıl yediler” sözlerine AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’den cevap geldi.

AK Parti İl Başkanı Sürekli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

CHP'nin İzmir Başkanı Yücel, teröre karşı verdiğimiz uluslararası mücadele üzerinden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve ailesini diline dolamış! Böylesi kararlı ve korkusuz bir liderliği yalan yanlış söylemleri ile alaşağı etmeye çalışması; körlük ve sağırlıktır. Kabulü mümkün değildir, tarihi bir mücadeleye gölge düşürme gayesinden başka bir şey değildir.

"25 yıl yönettiler, 25 yıl ürettiler"

Yücel, bir de dil sürçmesi yaşamış olmalı! '25 yıl yönettiler, 25 yıl ürettiler.' demek istedi herhalde! Cumhuriyet tarihi boyunca taş üstüne taş koymayanların böyle ahkam kesebiliyor olmasını başka türlü açıklayamayız. AK Parti iktidarının yerelde ve genelde yıllardır ürettiği hizmet ortada; yaptığı yatırımlar, reformlar; haine, teröre ve işbirlikçilerine nasıl meydan okuduğu ortadadır. 6 aydır kendi yaptıkları da ortada. Kıbrıs harekatı ile dün övünenler, bugün 'Kıbrıs'a karışmayın' diyorlardı.

"Biz işimize, yolumuza bakarız"

Siyaset, bu kadar hoplayıp zıplamayı; bu kadar boş hayali kaldırmaz. Ancak havanda su dövmeyi becerebilenlerin, bu türlü saldırıları sonuç getirmez. Biz işimize, yolumuza bakarız. Bu yolda da milletin iradesi her zaman yol göstericimizdir, gücümüzdür.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Garanti Bankası Kuşadası Şube Müdürü Pelin Yarmacı'ya saldırı!
Garanti Bankası Kuşadası Şube Müdürü Pelin Yarmacı'ya...
Dünya nereye gidiyor? Trump, sosyal medya kararnamesini imzaladı
Dünya nereye gidiyor? Trump, sosyal medya kararnamesini imzaladı