Arto’dan aldatılan Can Yaman hakkında tartışma çıkaracak...

Arto'dan aldatılan Can Yaman hakkında tartışma çıkaracak sözler

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın bir süredir aşk yaşadığı ve şubat ayında evlenme teklifi ettiği Diletta Leotta, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanmıştı. İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası, Arto'dan şaşırtan bir yorum geldi

06 Mayıs 2021 - 18:24

Can Yaman'la yakın zamanda nikah masasına oturması beklenen Diletta Leotta, Ryan Friedkin ile geçtiğimiz hafta dudak dudağa görüntülendi. Arto, Can Yaman'a olay sözler söyledi. Can Yaman'ın bir süredir aşk yaşadığı ve şubat ayında evlenme teklifi ettiği Diletta Leotta, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanmıştı.

İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası, Yaman'dan şaşırtan bir hamle geldi. Yaman nişanlısının fotoğraflarını beğenmeye devam ediyor.  Söylemezsem Olmaz programında bu konu masaya yatırıldı. Program sunucuları sivri dilleriyle Can Yaman'a olay sözler söyledi.


Arto açıklamasında "Ben bir erkek olarak böyle bir açık ilişkiyi kabul etmem. Benim adım on yıl boyuncu boynuzlu diye çıkar. Boynuzlu..." dedi. Serengil ise "Boynuzlu olmak mı boynuzu takmak mı daha aşağılıkça" diye sordu. Serengil açıklamasının devamında "Boynuzlu kadın kazanıyor mu diyorsunuz" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasan Karabağ sahalara indi
Hasan Karabağ sahalara indi
Tur rehberi otel odasında ölü bulundu
Tur rehberi otel odasında ölü bulundu