Bakan Özer ilk resmi ziyaretini İzmir’de gerçekleştirdi!

Bakan Özer ilk resmi ziyaretini İzmir'de gerçekleştirdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Milli Eğitim Bakanlığı'na atanan Prof. Dr. Mahmut Özer, ilk resmi ziyaretini İzmir'e gerçekleştirdi. Bakan Özer, İzmir Valiliği ziyareti sonrası, AK Parti İzmir İl Başkanlığına geçti.

28 Ağustos 2021 - 08:42 - Güncelleme: 28 Ağustos 2021 - 09:34

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, ilk resmi ziyaretini İzmir’e yaptı.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret eden Bakan Özer, valilik defterini imzaladı. Bakan Özer, "İlk resmi ziyaretimi İzmir’e yapmış bulunuyorum. İzmir’deki hazırlıkları ve çalışmaları sayın Valimiz, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile masaya yatıracağız. İzmir’de eğitimin kalitesinin arttırılması ve benzeri diğer konuları da ayrıntılı bir şekilde değerlendireceğiz. Sayın Valimize İzmir’deki eğitimin kalitesinin artması adına desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

Bu ziyaret sonrası Bakan Özer, AK Parti İzmir İl Başkanlığı binasını ziyaret etti. Bakan Özer'i AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ilçe başkanları ve teşkilat yönetimi karşıladı. Burada basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından Bakan Özer, Ankara’ya doğru hareket etmek için ayrıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ile Proje Geliştirme Ofisi Kuruldu
İzmir Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ile Proje...
CHP'den miting günü: Kılıçdaroğlu ne mesajlar verdi?
CHP'den miting günü: Kılıçdaroğlu ne mesajlar verdi?