Bakan Pakdemirli’den ‘İzmir’ övgüsü: “Memlekette...

Bakan Pakdemirli’den ‘İzmir’ övgüsü: “Memlekette olmak…”

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir ziyaretlerinin 2'nci ayağında İzmir Ticaret Odası(İZTO) Tarım ve Gıda Meslek Komiteleri Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. İZTO’dan düzenlenen toplantıda konuşan Bakan Pakdemirli, “İzmir'de olmak benim için memnuniyet verici. Memlekette olmak bende hiçbir zaman çalışıyor izlenimi yaratmıyor. İzmir'de geçirdiğim dakikalar son derece kıymetli ve önemli” dedi.

15 Eylül 2021 - 15:32

Çiğdem CANPOLAT / ÖNCÜŞEHİR - 'Tarım ve Gıda Sektör Toplantısı' başlıklı toplantıya İzmir Ticaret Odası Toplantı Salonu ev sahipliği yaptı.

Gerçekleştirilen toplantıya Bakan Pakdemirli'nin yanı sıra ev sahibi İZTO Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ve oda temsilcileri katıldı.

İZMİR'DE GERÇİRDİĞİM DAKİKALAR SON DERECE KIYMETLİ

Toplantının basına açık kısmında konuşan Bakan Pakdemirli, "İzmir'de olmak benim için memnuniyet verici. Memlekette olmak bende hiçbir zaman çalışıyor izlenimi yaratmıyor. İzmir'de geçirdiğim dakikalar son derece kıymetli ve önemli. Bugün iklim değişikliği kuralık ve pandemi eksenin hem üretici hem tüketici boyutuna yansıyan fiyat artışı, pandemi ile ilgili beklendirilen sürüyor olmasından kaynaklı, bu artış kalemleri ile ilgili bazı şeyler konuşacağız. İklim değişikliğinin getirdiği kuraklığı, yangınlar ve seller olsun bunlar üzerinden İZTO'da ki üyelerimizle tartışacağız. İzmir özelindeki yatırımları da hem konuşuyor hem dinliyor ve bunlarla ilgili bir çözüm sarf ediyor olacağız."

BAKAN PAKDEMİRLİ VE BAŞKAN ÖZGENER'DEN KARŞILIKLI PLAKET JESTİ

Toplantının basına kapatılması öncesi ise İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, Bakan Pakdemirli'ye katkılarından dolayı tablo ve plaket hediye ederken, Bakan Pakdemirli ise Özgener'e ticarete olan katkılarından kaynaklı olarak plaket takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması