Başkan Arda’dan ’stratejik plan’ açıklaması

Başkan Arda'dan 'stratejik plan' açıklaması

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, kendisine kutlama ziyaretinde bulunan CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ile görüşmesinde Gaziemir Stratejik Planı’nı en kısa sürede hazırlayacaklarını, vatandaşlardan gelen taleplerin planın alt yapısını oluşturacağını açıkladı.

03 Mayıs 2019 - 11:45 - Güncelleme: 03 Mayıs 2019 - 11:53

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Halil Arda’nın başarılı olacağına emin olduğunu belirten CHP İzmir Milletvekili Prof. Kamil Okyay Sındır, “Hayırlısı olsun. Başarılı olacağınıza eminiz. Başarılı olmak zorundayız.  Her türlü katkıyı ve desteği vermeye hazırız. Ankara’da sizin elçiniz, eliniz ayağınız, gözünüz kulağınız olmaya devam edeceğiz. Bir telefon uzaklığındayım” dedi.


Gaziemirlilerin talepleri stratejik planda

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır’a ziyareti dolayısıyla teşekkür etti ve çalışmaları hakkında kısa bilgi verdi. Başkan Arda, Gaziemir’in beş yıllık geleceğine ilişkin vizyon ve misyonunu oluşturmak, kente yönelik proje ve yatırımların gerçekleşme plan ve takvimini belirleme amacıyla hazırlayacakları Gaziemir Belediyesi Stratejik Planı’nda Gaziemirlilerin talep ve beklentilerinin öncelikli olacağını açıkladı.

Başkan Arda: O talepler planımızın altyapısını oluşturacak

Gaziemir’in stratejik planının hazırlanmasında, seçim sürecinde vatandaşların talep ve beklentilerine yönelik aldığı 150 sayfayı aşan notlardan da yararlanacakları bilgisini paylaşan Başkan Halil Arda, “Gaziemir hızla büyüyen bir kent, her mahallenin talepleri var. Acil ihtiyaçlar öncelikli olmak üzere hareket edeceğiz. Öncelikle bir yol haritası çizeceğiz. Kentimizin stratejik planını en kısa sürede hazırlayacağız. Planın hazırlanmasında sahada vatandaşlardan gelen taleplere yönelik tuttuğum 150 sayfayı aşan notlardan da yararlanacağız. Vatandaşın talep ve beklentileri, stratejik planımızın alt yapısını da oluşturacak” ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vaka sayısı yeniden binin altında
Vaka sayısı yeniden binin altında
ESHOT'ta korona paniği: Test yapılmazsa kontak kapatırız!
ESHOT'ta korona paniği: Test yapılmazsa kontak kapatırız!