Başkan Gappi ’Mesleğimizi daha ileri taşıyacağız’

Başkan Gappi 'Mesleğimizi daha ileri taşıyacağız'

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Dilek Gappi ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

22 Ekim 2021 - 12:26

Ziyarette yönetim kurulu üyeleri Erdal Erek, Adem Nakçı, 9 Eylül Gazetesi Yayın Koordinatörü Hakan Dirik, Kemalpaşa Belediyesi Başkan Yardımcıları Arzu Külahçıoğlu Altıntoz, Şahin Özdemir ve Kembel Genel Müdürü Hasan Ali Oray yer aldı.

Görüşmede basın sektörü ve yerel basının durumu değerlendirildi.

Zor koşullarda sürdürülen gazetecilik mesleği adına umut veren gelişmeler yaşandığını dile getiren İGC Başkanı Dilek Gappi, ‘Üzerimizde tozlar artsa bile silkelenerek, yeni teknolojilere adapte olarak mesleğimizi her zaman daha da ileri taşıyacağız’ dedi.

Uluslararası basın akademisi ve cemiyet çalışmaları hakkında da bilgi veren Gappi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın ziyaretinden İzmir Gazeteciler Cemiyeti olarak mutluluk duyduklarını belirtti. Dilek Gappi, Karakayalı’ya yerel medyanın her zaman yanında olduğu için teşekkür etti.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve yönetimini başarılarından dolayı tebrik eden Rıdvan Karakaya sorgulayan, doğruları aktaran ve objektif olabilen tüm gazetecilerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Hedefinin, sosyal ve kültürel yönden Kemalpaşa’yı daha da ileri götürmek olduğunu söyleyen Karakaya, aynı zamanda Ulucak’ta bulunan üniversite kampüsünü merkeze taşımak olduğunu aktardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu' açıklaması: Başkan ve yardımcıları görevini kötüye kullandı
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu'...
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır yaraladı, sonra gasp etti
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır...