Başkan Sengel ilk nikahını kıydı

Başkan Sengel ilk nikahını kıydı

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in avukatlık cübbesinden sonra giydiği ilk cübbe nikah memuru cübbesi oldu. Başkan Sengel, ilk nikahını  Acarlar Mahallesindeki genç çifte kıydı. Sevgi ve sadakatin önemine dikkat çeken Başkan Sengel, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

21 Nisan 2019 - 10:02

Başkan Sengel, Selçuk'un Acarlar Mahallesinde oturan emekli öğretmen Feci-Asude çiftinin kızları Nazife Aslı Kaya ile Erol- Sabiha çiftinin oğulları Özkan Üçok'un nikah merasimine katıldı. Uzun yıllar avukatlık cübbesini giyerek mesleğini yürüten, daha sonra avukatlık cübbesini bir kenara bırakıp Selçuk halkını arkasına alarak 31 Mart 2019 seçimlerine yürüyen ve seçimlerde zaferle çıkan Selçuk'un güler yüzlü belediye başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kez nikah cübbesini giyerek Nazife Aslı Kaya ve Özkan Üçok çiftinin nikahını kıydı.


GENÇ ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ

Çiçeği burnunda genç çifte önlerinde uzun bir yol olduğunu, evlilik kurumunun, zorluluklarla kurulan ve aynı zamanda içinde emeği, sadakati, aşkı özveriyi barındıran bir kurum olduğuna dikkat çeken Başkan Sengel, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Selçuk, Bayram İkramiyesi ödeme tarihini açıkladı
Bakan Selçuk, Bayram İkramiyesi ödeme tarihini açıkladı
PKK'lı kadın terörist ikna ile Suriye sınırında teslim oldu
PKK'lı kadın terörist ikna ile Suriye sınırında teslim oldu