Başkan Sürekli yeni yönetimi için Ankara yolcusu!

Başkan Sürekli yeni yönetimi için Ankara yolcusu!

22 Şubat tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan AK Parti İzmir İl Kongresi öncesinde AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin yeni yönetim listesini sunmak ve onaylatmak için perşembe günü Ankara’ya gideceği öğrenildi.

17 Şubat 2021 - 12:41

2019 yılından itibaren İl Başkanı olarak görevini sürdüren Kerem Ali Sürekli'nin 22 Şubat tarihinde İzmir'de gerçekleştireceği kongreye tek aday olarak girmesi netleşmişti. Kongre çalışmaları için İl Başkanı Kerem Ali Sürekli bir yandan teşkilatları ziyaret edip fikir alışverişi yaparken diğer yandan partinin akil isimleri ve eski kadroları ile görüşüyor.

Edinilen bilgilere göre, Sürekli’nin 52 kişiden oluşan il yönetiminde yüzde 40 ile 60 arasından değişmesi bekleniyor.

Öte yandan Sürekli, topladığı isimler ile birlikte perşembe günü Ankara'ya gidecek. AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile bir dizi görüşme gerçekleştirecek olan Sürekli'nin görüşmeler sonrası yeni İl Yönetim listesini büyük oranda netleştirecek.

Bu arada yeni yönetimde yer almak isteyenlerden CV toplanması bugün sona eriyor. Şu ana kadar yönetimde yer almak isteyen 900 civarı ismin CV’sini İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’ye ilettiği öğrenildi. Bu rakamın gün bitiminde bine ulaşması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de gevrek, boyoz ve poğaça fiyatlarına zam!
İzmir’de gevrek, boyoz ve poğaça fiyatlarına zam!
AK Parti’den 30 Ekim’de ‘olağanüstü meclis’ önerisi
AK Parti’den 30 Ekim’de ‘olağanüstü meclis’ önerisi