Bayraklı’da bir ilk daha: Teşekkür buluşması

Bayraklı'da bir ilk daha: Teşekkür buluşması

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, 31 Mart seçimlerinden sonra yeni seçilen Meclis Üyelerine, ilçe yönetimine, Kadın ve Gençlik Kolu Başkanlarına ve Belediye Başkanı Serdar Sandal’a plaket vererek başarılar diledi.

18 Ekim 2019 - 16:05 - Güncelleme: 18 Ekim 2019 - 16:08

Çiğdem CANPOLAT - Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bayraklı İlçe Başkanlığı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandık başında bekleyen sandık görevlileri ve CHP üyeleri için bir etkinlik düzenledi.

Etkinlikte, Bayraklı İlçe Başkanlığı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandıkları başındaki sandık görevlilerine, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Bayraklı Belediye Başkanı Sayın Serdar Sandal, örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adnan Alabay, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Monako, ilçe yöneticileri, Meclis üyeleri ve muhtarların katılımı ile teşekkür belgeleri verildi. 31 Mart seçimlerinden sonra yeni seçilen Meclis Üyelerine, ilçe yönetimine, Kadın ve Gençlik Kolu Başkanlarına ve Belediye Başkanı Serdar Sandal’a ise plaket verildi.


“İKTİDARA DOĞRU DOĞRU ADIM ADIM BÜYÜTÜYORUZ”

CHP Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal teşekkür konuşmasında, “31 Mart Yerel Seçimlerinde gecesini gündüzüne katarak, fedakarca partimizin hem Bayraklı’da hem de İzmir’de iktidar olmasına katkı sağlayan sandık görevlilerimiz, her kademeden parti emekçilerimiz için düzenlenen etkinliğe katıldık. İzmir İl Başkanımız Deniz Yücel, Bayraklı İlçe Başkanımız Cemalettin Alper ile birlikte sandık görevlilerimize teşekkür plaketi verdik. Örgütümüzle, her kademeden üye ve yöneticilerimizle birlikte yerelden başlattığımız umudu, Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde genelde iktidara doğru doğru adım adım büyütüyoruz. Parti emekçilerimize tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


“YOL ARKADAŞLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper tüm örgüte teşekkür ederek , “Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanlığı olarak, 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandıkları bekleyerek özverili bir biçimde çalışan değerli sandık görevlilerimize İl Başkanımız Sayın Deniz Yücel ve Bayraklı Belediye Başkanımız Sayın Serdar Sandal, Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Adnan Alabay ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Çetin Özdemir, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Yasemin Monako ve İlçe Yöneticilerimiz, Meclis Üyelerimiz, muhtarlarımızın katılımı ile teşekkür belgelerini verdik. Yol arkadaşlarımızla gurur duyduğumuz değerli Mahalle temsilcilerimiz, üyelerimiz Kadın ve Gençlik kollarımıza plaketlerini takdim ettik. CHP varsa herkes için var” ifadelerini kullandı.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca: Bugünkü can kaybına önlenebilir sebepler yol açtı
Bakan Koca: Bugünkü can kaybına önlenebilir sebepler yol açtı
İzmir'de sokak satıcılarını koordine eden uyuşturucu çetesi çökertildi
İzmir'de sokak satıcılarını koordine eden uyuşturucu çetesi...