Bayraklı’da ’Sosyal mesafe ve maske’ denetimi

Bayraklı'da 'Sosyal mesafe ve maske' denetimi

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal; İlçe Kaymakamı Süha Karaboran ve İlçe Emniyet Müdürü Tolga Özel ile birlikte Sevgi Yolu'nda sosyal mesafe ve maske denetimi yaptı.

20 Ağustos 2020 - 12:11

İlgili tüm birimlerin katıldığı uygulamada, esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulunuldu. Başkan Sandal, "Hepimizin sağlığı için kurallara lütfen gereken özeni gösterelim ve mesafemizi koruyup maskemizi takalım" dedi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında COVİD-19 salgınına karşı halkın bilinçlenmesini sağlamak amacıyla Bayraklı Sevgi Yolu'nda denetim gerçekleştirildi.


'Gereken önemi gösterelim'
Bayraklı Kaymakamı Süha Karaboran ve İlçe Emniyet Müdürü Tolga Özel ile birlikte esnafa ve çarşıdaki vatandaşlara uyarılarda bulunan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, herkesi kurallara uymaya davet etti. Vatandaşlardan, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına özen göstermelerini isteyen Başkan Sandal, "Unutmayalım; birimizin sağlığı, hepimizin sağlığı demek" diye konuştu.


'Bana bir şey olmaz demeyin'
İlçe Kaymakamı Karaboran ise "Toplum sağlığı için lütfen sıfır taviz gösterelim. Maskesiz vatandaşlarımızı uyaralım. Tüm iş yerlerimizde, toplu kullanım alanlarında mesafemizi koruyalım, maskemizi de takmayı ihmal etmeyelim. Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı tüm tedbirleri sabırla uygulamamız lazım. Uyarıları dikkate almamız lazım. Bana bir şey olmaz demeyin. Bana bir şey olmazsa, karşımızdakine de bir şey olmaz diye düşünelim ve lütfen kurallara uyalım" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cihanbeylerde Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonuna adaylığını açıkladı
Cihanbeylerde Ege Bölgesi Erzurum Dernekler Birliği Federasyonuna...
Barolar Birliği'nde Feyzioğlu dönemi sona erdi
Barolar Birliği'nde Feyzioğlu dönemi sona erdi