Bayraklı’da üç meclis üyesi istifa etti: AK Parti adayını...

Bayraklı'da üç meclis üyesi istifa etti: AK Parti adayını destekleyecekler!

Bayraklı Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyeleri Şeref Balbay, Mustafa Karaman ve Ali Şenay partilerinden istifa etti. Gündeme Bakış’a konuşan Balbay, “Başka bir partiye gitmeyeceğiz ancak Bayraklı’da AK Parti’nin adayı Ali Aslan’ı destekleyeceğiz” dedi.

15 Mart 2019 - 11:50 - Güncelleme: 15 Mart 2019 - 15:08

Daha önce AK Parti’de siyaset yapan ve buradan Bayraklı Belediye Meclis Üyesi seçilen Mustafa Karaman, Ali Şenay, Şeref Balbay farklı tarihlerde CHP’ye geçmişti. Bu isimlerden Mustafa Karaman CHP’den Bayraklı Belediye Başkan aday adayı olmuştu. Parti genel merkezi aday olarak Serdar Sandal’ı belirlemişti.

İSTİFA ETTİLER

CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Karaman, Şenay ve Balbay CHP’den istifa etti. Gündeme Bakış’a konuşan Balbay, “İki arkadaşımla birlikte istifa etti. CHP genel merkezinin aday olarak belirlediği Serdar Sandal’ın Bayraklı mozaiğine uygun olmadığını düşünüyoruz. Bu kişinin düşünce şeklini savunamayacağımız için partiden istifa ettik. Parti Bayraklı’da yanlış aday gösterdi. Herhangi bir partiye geçmemiz söz konusu değil ancak Bayraklı’da AK Parti’nin adayı Ali Aslan’a destek vereceğiz” dedi.

Yine AK Parti'den CHP'ye geçen Belediye Meclis Üyelerinden Mustafa Çekiççi, geçtiğimiz ay hem partisinden hem de meclis üyeliğinden istifa etmiş, "Siyaseti bıraktım" demişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Engin “19 Mayıs bir uyanış ve başlangıçtır”
Başkan Engin “19 Mayıs bir uyanış ve başlangıçtır”
Milli Mücadele'nin 100. yılı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor
Milli Mücadele'nin 100. yılı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor