Bir suç komedisi ’Bayi Toplantısı’ filmine İzmir’den...

Bir suç komedisi 'Bayi Toplantısı' filmine İzmir'den büyük ilgi

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, bugün Dev Ajans Organizasyon’u ile iki ayrı noktada İzmir seyircisiyle buluştu.

23 Şubat 2020 - 06:00

Didar DEMİRCİ - Üç beyaz eşya satıcısının mecburen gittikleri bayi toplantısında yaşadıkları birbirinden eğlenceli maceralarını konu alan filmin başrolünde İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Safa Sarı ve Büşra Pekin yer alıyor.

Sabah İzmir’de basınla bir araya gelen filmin oyuncularından İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol, ardından Karşıyaka Hill Town alışveriş merkezinde ve Gaziemir Optimum alışveriş merkezinde Bayi Toplantısı seyircisiyle bir araya geldi.

İZMİRLİLER MİZAHTAN ANLIYOR

Bayi Toplantısı filmi İstanbul dışında ilk tanıtımını İzmir’de gerçekleştirdi. Konuyla ilgili konuşan filmin yönetmeni Büyükak, iyi ve kötüyü seyirciyle izleyince anladıklarını, geri dönüşlerin daha iyi olduğunu dile getirerek, “İzmir seyircisi çok coşkulu mizahtan çok iyi anlayan bir yapısı var” dedi. Hayatının 25 yılını İzmir’de geçirdiğini belirten oyuncu Onur Buldu ise İzmir’in kendisi için çok değerli olduğunu ifade etti.


Bayi Toplantısı oyuncularının bu film projesi için ilk defa bir araya geldiğini ifade eden Büyükak, “Bir şey hayal ettim o hayallerimin üzerinde oldu. Doğu ve Onur hikayenin forvetleri. Bu filmi izlediğimde hedefime ulaştım” diye konuştu. Ayrıca Büyükak, babasından esinlenerek senaryosunu oluşturduğu film için “Biraz da babamdan gelen bir hikaye… Babam beyaz eşyacıydı. Çok bayi toplantısına gitti… Bir bayi toplantısı komedisine şahit olacaksınız” diye konuştu.


FİLMİN KONUSU

Filmde görkemli bir bayi toplantısı organizasyonu için yaşadıkları şehirden İstanbul’a gelen Erzurumlu Namık, Antepli Sadık ve Konyalı Adem, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini önce renkli bir eğlencenin ardından da istemedikleri bir maceranın içinde buluyorlar. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulan üç beyaz eşya bayinin üç günde hayatı ne kadar karışabilir? Küçük esnafların büyük hikayesi hepimizi çok eğlendirecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özel bankalar krizin yükünü paylaşmakta gönülsüz!
Özel bankalar krizin yükünü paylaşmakta gönülsüz!
Corona ile mücadelede ölen sağlıkçılar görev şehidi sayılsın!
Corona ile mücadelede ölen sağlıkçılar görev şehidi...