Cemalettin Alper: Kavgaya gürültüye meydan vermeyeceğiz

Cemalettin Alper: Kavgaya gürültüye meydan vermeyeceğiz

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, açıklanan kongre takvimi sonrası delege seçimleri hakkında açıklamalarda bulundu, Alper, “Biz ilçe örgütü olarak Bayraklı’daki 24 mahallemize sandıkları kurup, demokratik bir ortamda, herkesin içinde olacağı uzlaşı listeleri çıkartarak, kavgaya gürültüye meydan vermeden, CHP’nin iktidarına giden yolda heyecan katabilecek arkadaşlarımızla yol alacağız” dedi.

02 Ekim 2019 - 15:56 - Güncelleme: 02 Ekim 2019 - 16:08

Çiğdem CANPOLAT - Cumhuriyet Halk Partisi(CHP), yakın zaman içerisinde kongre takvimini açıkladı. Açıklanan takvim üzerine CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, gazetemiz oncusehir.com’a açıklamalarda bulundu.

Listelerin uzlaşı birliğinde hazırlanacağını vurgulayan Alper, “Amacımız, yönetimimizle beraber bütün mahallelerde, yapabilirsek hepsine sandık kurarak herkesin içinde olacağı tek liste ile ilerlemektir. İllaki iki veya daha fazla liste olunması isteniyorsa olacaktır. Bu bir yarıştır, ona da saygı duyacağız” ifadelerini kullandı.

“KAVGAYA GÜRÜLTÜYE MEYDAN VERMEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkanı ve MYK üyelerimiz kongre takvimini açıkladı. Genel Merkezimizi n açıkladığı takvim ve tarihler arasında biz ilçe örgütü olarak Bayraklı’daki 24 mahallemize sandıkları kurup, demokratik bir ortamda herkesin içinde olacağı uzlaşı listeleri çıkartarak, kavgaya gürültüye meydan vermeden CHP’nin iktidarına giden yolda heyecan katabilecek arkadaşlarımızla yol alacağız. Tek hedefimiz ve düşüncemiz budur. Bunu da yaparken mahallelerde uzlaşı birliği kurarak, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bu partide emeği olan, katkı koyan ve bütün çalışmalarına katılan arkadaşlarımızdan olacak. Partimizin iktidar olması için çaba sarf eden kim olursa ve ne olursa olsun, hepsinin delege olmasını sağlayacağız ve o demokratik ortamı onlara yaratarak gereğini hep beraber yapacağız.

“HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ”

Partinin aleyhine çalışıp, partimize ve örgütlerimizi küçük düşürmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz.  CHP, Mustafa Kemal Atatürk’ün partisidir. Kapımız herkese açıktır. Yeter ki iktidara giden yolda, CHP’nin ihtiyacı olduğu yolda hep beraber yürüyelim ve katkı koyalım. Amacımız, hiç kimseyi ötekileştirme yapmadan, uzlaşı birliği kurarak yönetimimizle beraber bütün mahallelerde, yapabilirsek hepsine sandık kurarak herkesin içinde olacağı tek liste ile ilerlemektir. İllaki iki veya daha fazla liste olunması isteniyorsa olacaktır. Bu bir yarıştır, ona da saygı duyacağız.

“ÖNEMLİ OLAN BİRLİK VE BERABERLİKLE ÇIKMAKTIR”

Oluşan dört yüz delegemizle oturup yine bir toplantı yapacağız. Bayraklı’yı bir adım daha ileriye götürmek için ‘Kim ileriye götürebilir’ noktasında hep beraber fikir birliği yapacağız. Bayraklı’da ilçe başkanı kim olursa olsun belediye başkanımızla omuz omuza kol kola çalışma yapacak arkadaşımız olacak.  Bayraklı’da tek aday veya iki aday var demek tamamen temennidir. İki adayda olsa, üç adayda olsa önemli olan o salondan birlik ve beraberlikle çıkmaktır. Bunu aşan arkadaşlarımız siyasette zaman zaman bir yerlere zaten gelmişlerdir ve partimizde bu arkadaşlarımıza hep görev vermiştir. Ben yoksam hiç kimse yok, ben yoksam parti yok diyen arkadaşlarımız varsa hiç evinden çıkmasın. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobilin motor bölümüne giden yılanı çıkarmak kolay olmadı...
Otomobilin motor bölümüne giden yılanı çıkarmak kolay...
Amerika'da neler oluyor? Trump: Ordu göreve hazır!
Amerika'da neler oluyor? Trump: Ordu göreve hazır!