CHP Bayraklı’da Mahalle Temsilcilerini belirledi
Reklam

CHP Bayraklı’da Mahalle Temsilcilerini belirledi

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper’in Türkiye’de bir ilke imza atarak başlattığı, Mahalle Temsilcilerini ön seçimle belirlenmesi için CHP Bayraklı üyeleri sandık başına gitti.

18 Temmuz 2019 - 11:06

Didar DEMİRCİ - Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri, Mahalle Temsilcilerini ön seçimle belirlemenin grurunu yaşadılar. CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ise seçime ilginin yoğun olduğunu vurgulayarak seçime katılma duyarlılığı gösteren partililere teşekkürlerini iletti.


CHP Bayraklı İlçe Başkanı Alper, konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Başkanlığı olarak her zaman ön seçimi ve demokrasiyi savunduk. Geçmişte de gelecekte de... Mahalle Temsilcisi seçimlerimizi üyelerimizin yoğun ve coşkulu katılımları ile gerçekleştirdik. Hedefimiz daha örgütlü, daha bilinçli daima ileriyi düşünen Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidarına giden yolda bir mozaik taşı olmak. Seçimlere katılma duyarlılığı gösteren tüm partililerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Sevgi, saygı ve sağduyuyla yolumuz iktidar yolu.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Resimli, resimsiz, kısa, uzun ve dualı cuma mesajları! Twitter, Facebook ve Instagram'a özel cuma mesajları ve sözleri burada… (24.01.2020)
Resimli, resimsiz, kısa, uzun ve dualı cuma mesajları! Twitter,...
İşler: İzmir'in geleceği Türkiye'nin de geleceğidir
İşler: İzmir'in geleceği Türkiye'nin de geleceğidir