CHP Bayraklı’da yeni görevlendirmeler: Görevden alınan isme...

CHP Bayraklı’da yeni görevlendirmeler: Görevden alınan isme yeni görev!

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, ilçede yeni görevlendirmeler yaptı. Susmuş daha önce görevden aldığı İlçe sekreteri Kemal Kaygül’ü, Örgütten Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı yaptı.

16 Eylül 2021 - 15:30

Çiğdem CANPOLAT / ÖNCÜŞEHİR – CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, son dönemde yönetim kurulu toplantılarında karşı karşıya geldiği ve tartışma yaşadığı İlçe Sekreteri Kemal Kaygül’ü görevden almıştı. İkili arasında son olarak 'karar defteri' krizi yaşanmıştı. İlçe Başkanı Susmuş, karar defterini talep etmiş ancak bulunanamıştı. Defteri, Kaygül'ün yanına alması kriz yaratmış, Kaygül hakkında yönetim içinde tutanak tutulmuştu. Bu olaylar üzerine Susmuş, Kaygül'ü görevden almıştı.

Bugün edinilen bilgilere göre; Susmuş yaptığı yeni görevlendirmelerde daha önce görevden aldığı Kaygül’ü Örgütten Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Susmuş, Kaygül’ün yanısıra; Hülya Deviren Akay’ı Eğitimden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı, Teoman Karaca’yı STK ve İş Adamlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı, Erol Akın’ı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı, Zuhal Eroğlu’nu ise Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görevlendirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
İzmir'de elektrikli bisiklet faciası
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması
CHP'li Beko'dan flaş EYT açıklaması