CHP Bayraklı’da yönetim toplanamıyor!

CHP Bayraklı'da yönetim toplanamıyor!

CHP Bayraklı’da 15 günde bir yapılması gereken olağan Yönetim Kurulu toplantısı bir kere daha gerçekleşemedi. Yönetim kurulu üyeleri toplantıya katılmayarak Susmuş’a tepki göstermeye devam etti.

09 Nisan 2021 - 20:09

ÖNCÜŞEHİR - Kulislerden edinilen bilgilere göre, bugün CHP Bayraklı’da 15 günde bir gerçekleşmesi gereken olağan yönetim kurulu toplantısı ikinci kez yapılamadı. İlçe yönetiminden Zuhal Eroğlu, Teoman Karaca, Erol Atkın, Hülya Devrilen Akay,  Kemal Kaygül, Serkan Yıldırım, Mehmet Kaya, Tansel Namlıses ve Ozan Uludağ toplantıya katılmadı.

NE OLMUŞTU?

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığında gerginlik devam ediyor. İlçede Yönetim Kurulu üyelerinden çoğu isim İlçe Başkanı Pınar Susmuş ile devam etmek istemediklerini belirterek, Susmuş’u istifaya çağırmıştı. Susmuş ise bu isteği reddetmiş, istifa etmeyeceğini açıklamıştı.

Öte yandan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel olaya el atmış, Susmuş ve yönetim kurulu üyeleriyle ayrı ayrı bir araya gelerek ara yolu bulmaya çalışmıştı. Ancak yönetim kurulu üyeleri Susmuş ile yönetimin yürümeyeceğini tekrar beyan etmiş, istifa çağrılarını yinelemişlerdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
İzmir'de siyaseti sarsan intihar!
İzmir’de feci kazada can pazarı: Araçlarda sıkışan 3 kişi hastaneye kaldırıldı
İzmir’de feci kazada can pazarı: Araçlarda sıkışan 3 kişi...