CHP’den ’AFAD daveti’ tepkisi! Sındır: Yazıklar olsun!

CHP'den 'AFAD daveti' tepkisi! Sındır: Yazıklar olsun!

CHP İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve Sevda Erdan Kılıç, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla düzenlenen; Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İzmir İl Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı'na CHP’li milletvekillerinin çağrılmamasına tepki gösterdi.

21 Şubat 2021 - 16:54

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İzmir İl Müdürlüğü Koordinasyon Toplantısı düzenlendi. Bakan Kurum'un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya CHP İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve Sevda Erdan Kılıç’dan tepki geldi.

SINDIR: DEVLETİ SİYASETİNİZİN OYUNCAĞI YAPAMAZSINIZ!

Vekil Sındır, “Rezilliğe bakar mısınız!... ÇŞB’nı Murat Kurum İzmir’e geliyor. AFAD’da İzmir Valisinin de katılımıyla İzmir Depremi toplantısı yapıyor. AKP ve MHP’li vekiller, MHP İl Bşk hepsi orada CHP’den bir tek vekil çağırılmıyor! Devleti siyasetinizin oyuncağı yapamazsınız! Yazıklar olsun!” ifadeleriyle tepkisi dile getirdi.

KILIÇ: FOTOĞRAFIN YORUMUNU VİCDANLARA BIRAKIYORUM

CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç ise "Rızabey Apartmanı yerine park yapılması kararına mutlu olduk.Bu kararın alındığı toplantıda Cumhur İttifakı vekillerinin olması,Millet İttifakının yok sayılması;deprem gibi hassas bir konuda bile iktidarın bakış açısını göstermektedir. Fotoğrafın yorumunu vicdanlara bırakıyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 tedavisinde yeni umut
COVID-19 tedavisinde yeni umut
Başkan Özcan açıkladı: Çiğli'de vaka sayısı çok yüksek
Başkan Özcan açıkladı: Çiğli'de vaka sayısı çok yüksek