CHP İl Başkanı Yücel’den Eskişehir’e atanan Vali...

CHP İl Başkanı Yücel'den Eskişehir'e atanan Vali Ayyıldız'a veda ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, yayınlanan son Valiler kararnamesiyle Eskişehir Valiliğine atanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı ziyaret ederek, İzmir’e yaptığı hizmetler için teşekkür etti. Ziyarette Yücel’e İl Başkan Yardımcıları Özcan Durmaz ve Saniye Fıçı’da eşlik etti.

16 Haziran 2020 - 12:14

4 yıldır İzmir Valisi olarak görev yapan Erol Ayyıldız’ın yayınlanan kararname ile Eskişehir’e atanması sebebiyle Vali Ayyıldız’ı ziyaret eden CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Ayyıldız’ın İzmir’de herkesle uyum içinde çalışmayı başarmış, kapısı herkese açık olan bir devlet adamı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi;

VALİMİZİ OLUMLU TAVRIYLA HATIRLAYACAĞIZ

Sayın Erol Ayyıldız 4 yıldır İzmir’e hizmet eden, her konuda rahatça ulaşabildiğimiz bir devlet adamıydı. İzmir’e devletin valisi olarak hizmetleri oldu. Özellikle kurumlar arası uyuma, kentin huzuruna yönelik gösterdiği çabalar gerçekten önemliydi. Sayın Valimize verdiği emekler ve İzmir’e katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin yeni görev yeri olan Eskişehir’de de başarılı olacağına inanıyorum. Valimize Eskişehir’de başarılar diliyorum. İzmir, kendisini her zaman yaptığı hizmetler ve olumlu tavrıyla hatırlayacaktır.

İZMİR’İN YERİ ÖZEL OLACAK

İzmir Valisi Erol Ayyıldız’da ziyaret sebebiyle Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve beraberindekilere teşekkür ederek “4 yıldır görev yaptığı İzmir’in meslek hayatında çok özel bir yeri olduğunu” ifade etti. Ziyaretin sonunda Yücel, Vali Ayyıldız’a Atatürk tablosu hediye etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan'dan kısıtlama sinyali!
Erdoğan'dan kısıtlama sinyali!
İzmir'deki yangında 1 can kaybı!
İzmir'deki yangında 1 can kaybı!