CHP’li Kani Beko: Güzel günlerin gelişi yakın

CHP'li Kani Beko: Güzel günlerin gelişi yakın

CHP'li Kani Beko: Güzel günlerin gelişi yakın… Bayramınız huzurlu olsun ve sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu günler getirsin!

30 Temmuz 2020 - 12:04

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Beko'nun 'Güzel günler yakın' diyerek başladığı mesajı şöyle:

"Karanlık bir süreçten geçiyoruz. Ekonomik dertler büyüyor. Yakıcı siyasal sorunlar derinleşiyor. Acil çözüm bekleyen büyük ölçekli toplumsal sorunlarımız katlanarak büyüyor.  

Emek, aydınlanma ve demokrasi karşıtı güçler, geleceğimize gölge etmeye devam ediyor. İcraatlarıyla güzel günlere dönük umudumuzu söndürmeye çabalıyorlar. Ama başaramayacaklar.

Yaşamı savunan bizler, eşitliğin ve özgürlüğün yüceltildiği demokratik bir Türkiye’yi, tüm gerici güçlere karşı savunmaya devam edeceğiz. Hep birlikte yeniden inşa edeceğiz.
Ortak insanlık idealleri doğrultusunda mücadelemizi; kararlılıkla, iyi niyetle, sevgiyle, dostlukla ve dayanışmayla büyüterek sürdüreceğiz. 

Güzel günler için yürüttüğümüz mücadelemiz yükseliyor. Bayramların huzuru yakın. Sevgiyi, barışı, dostluğu hep birlikte kuracağız, paylaşarak yaşayacağız.

Bölüşürsek Tok Oluruz, Bölünürsek Yok Oluruz, Birleşirsek Var Oluruz! 

Kurban bayramınızı en içten duygularımla kutluyorum…"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarihi Elektrik Fabrikası yeniden satışa çıkarıldı
Tarihi Elektrik Fabrikası yeniden satışa çıkarıldı
Ağır hasta sayısı tekrar arttı
Ağır hasta sayısı tekrar arttı