CHP Selçuk İlçe Başkanlığından o iddialara yalanlama

CHP Selçuk İlçe Başkanlığından o iddialara yalanlama

CHP Selçuk İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ile aralarında hiç bir ihtilaf olmadığını, bazı internet mecralarında yer alan söz konusu iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

24 Ağustos 2020 - 22:58

Efes Selçuk'ta CHP İlçe Örgütü ve Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel arasında sorunlar yaşandığına dair iddialar ortaya koyan internet gazetesine İlçe Başkanlığından yalanlama geldi. Yapılan yazılı açıklamada; "Parti olarak Belediye Başkanımız Sayın Filiz Ceritoğlu Sengel’in her daim yanındayız. Belediye Başkanımız da hiçbir dönemde olmadığı kadar İlçe Örgütümüzün yanındadır" ifadelerini kullanan CHP İlçe Bakanlığı, bu konuda kamuoyunda yanlış algıların önüne geçti.

"HEDEFLERİ BAŞKANIMIZI KARALAMAK"

CHP Efes Selçuk İlçe Başkanlığından yapılan yazı açıklamada şunlar kaydedildi: "İnternet haberciliği altında; Cumhuriyet Halk Partisi Selçuk İlçe Örgütümüz ve Belediye Başkanımız Sayın Filiz Ceritoğlu Sengel’i karalamak maksadıyla yapılan haberlere itibar etmeyiniz. CHP İlçe Örgütümüz ve Selçuk Belediye Başkanımız Sayın Filiz Ceritoğlu Sengel hiçbir dönem olmadığı kadar uyum içinde çalışmakta olup; birlikte hareket etmektedir. Bu durum bazı şahısların ve grupların hoşuna gitse de gitmese de sonuna kadar böyle devam edecektir. CHP Selçuk İlçe Örgütü ana kademe Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızla birlikte gururla Belediye Başkanımız Sayın Filiz Ceritoğlu Sengel’in her daim yanındayız. Belediye Başkanımız da hiçbir dönemde olmadığı kadar İlçe Örgütümüzün yanındadır"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu' açıklaması: Başkan ve yardımcıları görevini kötüye kullandı
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu'...
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır yaraladı, sonra gasp etti
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır...