Coşkuner: CHP’nin bayrağını İzmir gibi Türkiye’ye de...

Coşkuner: CHP’nin bayrağını İzmir gibi Türkiye’ye de dikeceğiz

CHP İzmir İkinci Bölge Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Sedredil Coşkuner, “Kırsal kesimlerde emekçi köylü kardeşlerimize CHP’nin politikalarını anlatıp CHP’nin bayrağını dikmek için hep birlikte çalışacağız. Buralarda 100 yıllık CHP’nin iktidar olmaması için hiçbir engel yok” dedi.

13 Mayıs 2022 - 12:04

Çiğdem CANPOLAT / ÖNCÜŞEHİR – Dün gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmir İl Yönetim Kurulunun gündeminde, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in kurul içinde yaptığı görev değişiklikleri ve ilçe sorumluları görev dağılımındaki değişiklikleri yer aldı.

Görevlendirmelerin açıklanması sonrası İkinci Bölge Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcılığına Sedredil Coşkuner’in getirildiği öğrenildi.

“CHP’DE DAVA ADAMIYIM”

Gazetemize açıklamalarda bulunan Coşkuner, “Görev istenmez, görev verilir. CHP Liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu, “Partimizde dava adamı istiyorum” diyor. Evet, bende CHP’de dava adamıyım. 1984-1994 yılları arasında CHP Gençlik Kollarından başladım, CHP Karşıyaka İlçe’de birçok görev yaptım. Daha sonra İl Yöneticilik görevimde Sivil Toplum Kurullarından ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum. Bu dönemde İl Başkanımız Deniz Yücel’in takdirleriyle İkinci Bölge Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcılığına görevlendirildim. CHP’yi iktidara getirebilmek için elimizden gelen çalışmayı yapacağız. İl Başkanım Deniz Yücel ile 4,5 yıldan beridir çok güzel çalışma yaptık, yapıyoruz. Takım kaptanımız Deniz Yücel’dir. Biz de Deniz Yücel’in kaptanlığı içerisinde görev adamlarıyız. Ben de görev adamıyımdır. Ben hiçbir zaman şu görevi il yönetimine, bu görevi bana verin gibi bir isteğim olmadı. İl Başkanımız zaman içerisinde çalışmalara göre değerlendirmeler yaparak beni kendisinin takdiriyle İkinci Bölge Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcılığına görevlendirdi. En iyi şekilde çalışıp katkı koymaya devam edeceğim. CHP ve bayrağını İzmir’de olduğu gibi Türkiye’ye de dikeceğiz” dedi.

“UMUDUN PARTİSİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Yapacakları çalışma ve projelerden bahseden Coşkuner, “İkinci bölge 16 ilçeden oluşuyor. Bir tarafı Dikili, bir tarafı Beydağ. CHP’nin ele alacağı en büyük sorunu köylerden oy alamamasından kaynaklanıyor. Bu bölgede bu konularla ilgili ilçe başkanlarımızla birlikte ortaklaşa çalışmalar yapacağız. Özellikle kırsal kesimlerde emekçi köylü kardeşlerimize CHP’nin politikalarını anlatıp CHP’nin bayrağını dikmek için hep birlikte çalışacağız. Buralarda 100 yıllık CHP’nin iktidar olmaması için hiçbir engel yok. Türkiye ve ekonomi yanıyor. CHP, Türkiye’nin umudu bir partidir. Biz de bu umudun partisi için elimizden geleni desteği verip iktidar olması için çalışacağız. İlçe başkanlarımızla birlikte güzel bir ekip kuracağımız çalışmalarda bulunacağız. Bundan önceki görev yapan arkadaşlarımızın emeğine sağlık, onların bıraktığı yerden biz çalışmalarımızla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'den İYİ Parti'ye katılım! Kırkpınar: Az kaldı, geliyoruz
AK Parti'den İYİ Parti'ye katılım! Kırkpınar: Az kaldı,...
MSB acı haberi duyurdu: 4 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 4 asker şehit oldu