Doğalgaz ve altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklar...

Doğalgaz ve altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklar sulanıyor

Bergama Belediyesi ekiplerince şehrin doğal gaz ve altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklar toza karşı her gün belli aralıklarla sulama aracı ile sulanıyor. Halk sağlığı için tedbiri elden bırakmayan belediye ekipleri doğal gaz çalışması tamamlanan cadde ve sokakları sulayarak o bölgede toz oluşmasının önüne geçiyor.

21 Temmuz 2020 - 10:39

Özellikle Fatih, Gaziosmanpaşa ve Maltepe mahallelerindeki yoğun çalışma yapılan cadde ve sokaklar teknik bir çalışma planı yapılarak sulama aracıyla sulanıyor. Sıcak havanın artması ve son günlerin kurak geçmesiyle Toz partikülleri  daha fazla artmış durumda, bu bağlamda sorumluluğunun bilincinde olan  belediye ekipleri gece gündüz demeden aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

HEDEF 2021 YILINDA TAMAMLAMAK

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu “ İlçemizin tüm mahallerinde altyapı çalışmaları belli bir plan dahilinde aralıksız sürüyor. İlçe merkezini adeta büyük bir şantiye alanına çevirdik, gerek doğal gaz gerek altyapı çalışmaları ile ilçemizin refahı için dur durak bilmeden çalışıyoruz. 2021 yılı sonuna doğru merkez mahallerde doğal gaz çalışmalarının bütünüyle tamamlanacağını hedefliyoruz. Bu çalışmalar yapılırken oluşan toz partiküllerinin azaltılması ve çevreye olumsuz etki bırakmaması için ekiplerimiz özveriyle çalışıyorlar. Vatandaşlarımız bizlere gece gündüz ulaşarak çalışması tamamlanan cadde ve sokaklardaki durumu iletebilirler ” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haber alınamayan kişi evinde ölü bulundu!
Haber alınamayan kişi evinde ölü bulundu!
İzmir'de uyuşturucu operasyonunda 10 gözaltı
İzmir'de uyuşturucu operasyonunda 10 gözaltı