Ekol Hastanesi’nden saç ve bıyık ekimi hizmeti

Ekol Hastanesi’nden saç ve bıyık ekimi hizmeti

Saç ve bıyık ekimi, İzmir Ekol Hastanesi Saç Ekimi Kliniği'nde başarıyla gerçekleştiriliyor.

04 Mayıs 2021 - 14:25

Saç ve bıyık ekimi, genetik, ilaç kullanımı ve geçirilen hastalıklar sebebiyle yitirilen tüylerin olduğu ya da doğuştan tüyün hiç var olmadığı sakal ve bıyık bölgesine uygulanır. Uygulama, sakal ve bıyığın yapısını bozmadığından işlem sonrası bireyler doğal görünümlü sakal veya bıyığa kavuşurlar. Bıyık ve sakal ekimi, lokal anestezi altında FUE tekniğiyle yapılır. Uygun bölgelerden kıl kökleri alınarak tüysüz bölgeye transfer edilir. Ekilen tüm kılların tutunamaması muhtemeldir ancak durum hiçbir zaman ekim öncesi seviyede gözlenmez.

Ekol Saç Ekim kliniğinde yapılan tüm saç ve bıyık ekim işlemleri ömür boyu garantili olup; dünyanın 56 ülkesinden gelen 70 binden fazla hastaya başarılı bir şekilde saç ekimi gerçekleştirdi.

Bıyık ve sakal ekimi kimlere yapılabilir?

Herhangi bir ilaç tedavisi görmeyen ya da ağır bir hastalık geçirmeyen tüm erkeklere yapılabilir. İşlem Öncesi ve Sonrası İşlemden birkaç hafta önce kan sulandırıcı ilaçların ve tütün ürünlerinin kullanımı bırakılmalıdır. İşlem sonrası ise uygulama alanı su ve kimyasal maddelerle tıraş losyonu, parfüm vb. temas ettirilmemeli, iyileşme dönemi tamamlanmadan kıllar tıraş edilmemelidir. Ekilen kıllar, canlı kıl kökleri olduğu için diğer tüyler gibi uzamaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocukluk arkadaşını öldüresiye bıçakladı, hiçbir şey olmamış gibi izledi
Çocukluk arkadaşını öldüresiye bıçakladı, hiçbir şey...
İşte İzmirli Başkanların 20'li yaşları...
İşte İzmirli Başkanların 20'li yaşları...