Gaziemir Belediye Başkanı Arda’nın eşi korona virüsü kaptı!

Gaziemir Belediye Başkanı Arda'nın eşi korona virüsü kaptı!

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, yazılı bir açıklama yaparak eşi Deniz Arda'nın koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

24 Nisan 2020 - 18:58

"Başkan Halil Arda’dan basına ve kamuoyuna açıklama" başlığı altında Gaziemir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi: 

Değerli dostlarım, önceki gün yaptırdığımız Covid-19 testinin sonuçlarını bugün aldık. Benim test sonucum negatif çıkarken eşim Deniz Arda’nın test sonucu maalesef pozitif çıktı. Kendisinin sağlık durumu gayet iyi, hastalığa ilişkin herhangi bir semptomu yok. Tedavisi evimizde sürecek. Virüsün, her türlü sosyal mesafe kuralına uyulmasına, gerekli tedbirlerin alınmasına rağmen tehlikeli bir şekilde karşımızda durduğunu söylemek isterim. Lütfen siz de tüm tedbirleri rehavete kapılmadan almaya devam edin. Biz de sağlık çalışanlarının tavsiyelerini dinleyerek bu süreci en kısa zamanda atlatacağız. Başta Sayın Neptün Soyer olmak üzere arayan, soran, iyi dileklerini ileten tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki varsınız. Sağlıcakla kalın.
Halil Arda
Gaziemir Belediye Başkanı

YORUMLAR

  • 3 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!