Gaziemir’de Serdar Muçay dönemi

Gaziemir'de Serdar Muçay dönemi

Ak Parti Genel Merkezi tarafından yeni dönemde Gaziemir İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Serdar Muçay, Kovid-19 salgını dolayısıyla ilçe kongrelerinin ertelenmesi üzerine İzmir İl Başkanlığında yapılan devir teslimle görevine fiilen başladı. 

15 Nisan 2020 - 19:35 - Güncelleme: 15 Nisan 2020 - 20:12

Ak Parti İzmir İl Başkanlığındaki görev devir teslimi, salgın önlemleri kapsamında gerçekleşti. İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin katılımı ile gerçekleşen törende Gaziemir İlçe eski Başkanı Erol Kaya görevi Serdar Muçay'a devretti. 
 
Görevi devraldıktan sonra bir açıklama yapan Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Serdar Muçay, 
"Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın olurları, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir'in tensipleri ve İzmir İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli'nin teveccühleri ile bugün şahsıma tevdi edilen Gaziemir İlçe Başkanlığı görevi, benim için şerefle omuzlayacağımız; Türkiye davasını çok daha ileri götürmek için yüksek gayret göstereceğimiz onurlu bir görevdir. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki bu hareketin hangi kademesinde olursa olsun görev yapmak, büyük bir şereftir" dedi. 
 
YENİ DÖNEMİN ŞİFRELERİ 
Yeni dönemin anahtar kelimelerini; vefa, samimiyet, güçlü iletişim, ortak akıl ve katılımcılık olarak sıralayan Başkan Muçay, "Samimiyetle gayret gösterip, güçlü iletişim kuracak, ortak akılla hareket edecek ve katılımcı siyaset anlayışıyla gece gündüz Gaziemirimiz için çalışacağız.
 
VEFA VE SAMİMİYETİ DİRİ TUTACAĞIM
Geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü kurup, vefa ve samimiyeti her zaman diri tutacağız. Vatandaşlarımız, partimizin 2001 ruhunu Gaziemir  teşkilatımızda net bir şekilde görecek. Şimdi gece gündüz çalışıp, yollara düşme vaktidir" dedi.
 
BAŞKAN KAYA'YA TEŞEKKÜR
Görevi devraldığı Erol Kaya'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Muçay, "Başkanımız nezdinde bugüne kadar görev yapmış ilçe başkanlarımıza ve geçmişte görevde bulunmuş tüm teşkilat mensuplarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.
Bu süreçte teveccühlerinden dolayı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ, MKYK Üyemiz Sayın Mahmut Atilla Kaya, İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli başta olmak üzere, Milletvekillerimize, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize ve tüm teşkilatımıza şükranlarımı arz ediyorum. Partimizin İlçe Başkanı olarak, tüm teşkilatımızla, Gaziemirmiz ve Türkiyemiz için çok çalışıp, ter dökeceğimiz günler için şimdi yollara düşme vakti" diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
Karşıyaka Belediyesinden Semra Aksu Parkına içki ruhsatı talebi
Erdoğan açıkladı: Önlemler sertleşti, tam kısıtlama geldi
Erdoğan açıkladı: Önlemler sertleşti, tam kısıtlama geldi