GrandAvcı sizi ’mavi huzur’a davet ediyor

GrandAvcı sizi 'mavi huzur'a davet ediyor

Türkiye’nin en güzel 10 koyundan biri olan mavi bayraklı Akvaryum Koyun’da muhteşem bir deniz manzarası sunan GrandAvcı Hotel, şaşırtacak fiyatlarla sizi muhteşem bir huzura davet ediyor.

17 Ağustos 2021 - 12:16 - Güncelleme: 17 Ağustos 2021 - 12:34

İzmir’in Karaburun ilçesindeki Akvaryum Koyunda sırtını Karaburun’a veren GrandAvcı Hotel, Türkiye’nin en güzel deniz deneyimini ve manzarasını müşterilerine sunuyor. 84 odası ve 250 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile Yarımadanın da en büyük otellerinden biri olan GrandAvcı, bu yıl konsept değişimine gitti. Tamamen yenilenen otel, müşterilerine yepyeni bir tatil deneyimi sunmaya başladı.

DALGIÇLARIN GİZLİ SIĞINAĞI

Türkiye’nin en güzel koylarından biri olduğu için özellikle dalış ekiplerinin gizli sığınağı olarak bilinen Akvaryum Koyu, mükemmel koy manzarası ile birlikte aynı zamanda cam gibi berrak deniz suyu ile de sizi hayran bırakıyor. GrandAvcı Hotel’in kucakladığı koyun her iki burnunda ise profesyonel ve amatör dalgıçlara hizmet vermesi için Alaybey ve 9 Eylül vapurları batırılmıştı. Dalgıçlar, hem Akvaryum Koyunun gizemli deniz altı yaşamını hem de bu batık vapurlarda keşfe çıkabiliyor.

TÜRKİYE’NİN DALIŞ OTELİ OLACAK

GrandAvcı Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Adem Avcı, Akvaryum Koyunun dalışa meraklı amatör yada profesyonel dalgıçlar tarafından çok iyi bilindiğini belirterek, “Biz burada yıl boyunca çok sayıda dalış ekibi konuk ediyoruz. 80-90 kişilik dalış ekipleri geliyor. Bizim de hedefimiz önümüzdeki sezondan itibaren GrandAvcı’yı Türkiye’nin dalış oteli yapmak. Bu yıl ki konsept değişikliğinden sonra bir çok yenilik yaptık. Otelimizi baştan sona yeniledik” dedi.

PANSİYONDAN UCUZ

Avcı, fiyat politikası ile ilgili olarak da şöyle konuştu: “Ülkemizde tatil yörelerindeki fiyat uygulamaları sık sık olumsuz haberlerle kamuoyuna yansıyor. Ancak biz burada Türkiye ve dünyanın sayılı koylarından olan Akvaryum Koyunda, mavi bayraklı plajlarımızla pansiyonlardan bile daha ucuz bir fiyat politikası uyguluyoruz. Karaburun’da, bırakın plajı, deniz dahi görmeyen bir pansiyondan bile fiyatlarımız daha düşük” diye konuştu.

GÜNÜBİRLİK ZİYARETÇİYE AÇIK

Avcı, deniz yada havuza girmek isteyen günübirlik ziyaretçi de kabul ettiklerini belirterek, “Mükemmel bir koy ve deniz deneyimi sunduğu için günübirlik ziyaretçi talebimiz de çok fazla oluyor. Günübirlik ziyaretçilerimiz 50 TL giriş ücreti ödeyerek  havuz, plaja, duş, şezlong gibi plaj hizmetlerimizin tümünden faydalanabiliyorlar. Yeme-içme ücretlerimiz de uygun geliyor. Bugün İzmir merkezdeki fiyatlar ne ise bizim fiyatlarımız da o düzeyde” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de sağanak yağış ve kar teyakkuzu
İzmir’de sağanak yağış ve kar teyakkuzu
İzmir Valisi’nden korkutan ‘Omicron’ açıklaması: İzmir son iki gündür kendi rekorunu kırıyor
İzmir Valisi’nden korkutan ‘Omicron’ açıklaması: İzmir son...