Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Yanıt geldi

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Yanıt geldi

Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldıkları söylendi. Şarkıcı, sevgilisinin köpeği Benek'in Instagram hesabından yaptığı paylaşımla iddialara son noktayı koydu.

09 Ekim 2020 - 18:36

Bir süredir aşk yaşayan Hadise-Kaan Yıldırım çiftinin sosyal medya hesaplarından birlikte çekilen karelerini kaldırması ayrılık iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Hadise, sevgilisinin köpeğinin Instagram hesabından yaptığı paylaşımla söylentilere son noktayı koydu. Benek'in yatarken çekilen fotoğrafını açtıkları Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, gönderiye "Yalan haberleri okudukça ben" notunu düştü.

Hadise, geçtiğimiz aylarda sevgilisi ile karesini, "Yanımda, sağımda, solumda, ufkumda... Yanında, yazında, kışında, tüm baharlarında..." notuyla yayınlamıştı.

Hadise Açıkgöz'ün bu hamlesinden sonra aylar önce verdiği bir röportaj gündem olmuştu. Hadise'nin, "Aşığım arkadaşlar, birisi var hayatımda' hiç demedim, demeyeceğim de. Instagram'da sevgilimi asla takip etmeyeceğim, asla resim koymayacağım. Ben öyle bir insan değilim" sözleri sosyal medyayı sallamıştı.

Takipçileri, 34 yaşındaki Açıkgöz'e, "Asla 'asla' deme Hadise!" yorumlarında bulunmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur vefat etti!
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur vefat etti!
İzmir’e yine çamur yağdı
İzmir’e yine çamur yağdı