İstanbul’daki Ödemişlilerden tablet ve dizüstü bilgisayar...

İstanbul’daki Ödemişlilerden tablet ve dizüstü bilgisayar desteği

İhtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitimden yararlanabilmeleri için Ödemiş Belediyesi, Ödemiş Kent Konseyi ve Ödemiş Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliğiyle "Elini uzat, uzakta kalmasınlar" sloganıyla düzenlenen tablet ve bilgisayar bağış kampanyasına bir destek de İstanbul’da yaşayan Ödemişlilerden geldi.

14 Ekim 2020 - 15:13

Pandemi sürecinde uzaktan eğitimde fırsat eşitliği adına Ödemiş Belediyesi, Ödemiş Kent Konseyi ve Ödemiş Kent Konseyi Gençlik Meclisi işbirliğiyle düzenlenen "Elini uzat, uzakta kalmasınlar" tablet ve bilgisayar kampanyasına bağışlar sürüyor. Tablet ve bilgisayar desteğinden yararlanmak isteyen ihtiyaç sahipleri için başvuru sürecinin 12 Ekim 2020 tarihinde sona erdiği kampanyaya İstanbul’da yaşayan Ödemişliler de, İstanbul Ödemiş Kültür, Tanıtım ve Dayanışma Derneği öncülüğünde katkı sundu.

İstanbul Ödemiş Kültür, Tanıtım ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Gölcük, İstanbul’daki Ödemişlilerin tablet ve dizüstü bilgisayar desteğini eski otogarda bulunan Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ofisinde Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı’ya teslim etti.

İstanbul’daki Ödemiş ailesine teşekkür etti

İstanbul Ödemiş Kültür, Tanıtım ve Dayanışma Derneği’ne destekleri için teşekkür eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Evimiz Ödemiş’te düzenlediğimiz ‘Elini uzat, uzakta kalmasınlar’ kampanyasına destek olmak adına İstanbul’daki Ödemişliler bir süredir hazırlık içerisindeydiler. Sesimize ses verdiler. İstanbul’daki Ödemişlilerin sesi ve yüreği olan Osman Gölcük başkanımız da bu güzel desteği, bizzat evimiz Ödemiş’e getirdi. İhtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırmak üzere biz de teslim aldık. Dileriz ki bu kampanya ses getirir, başka kurumlarımız da bu kampanyaya iştirak eder, Ödemiş dışında yaşayan hemşehrilerimiz de bu sese kulak verir. Ne kadar çok tabletimiz olursa çocuklarımızı eğitimle buluşturma, eğitimden geri kalmama olanağı da artar. İstanbul’daki Ödemiş ailesine buradan sevgilerimizi sunuyoruz. Bu yürekten destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

İstanbul Ödemiş Kültür, Tanıtım ve Dayanışma Derneği Başkanı Osman Gölcük, “Ödemiş Belediyesi ve Ödemiş Kent Konseyi’nin düzenlediği bu güzel kampanyayı duyunca dernek olarak biz de kampanyaya destek olmak adına kendi aramızda organize olduk. Bugün de hemşehrilerimizin destekleriyle edindiğimiz tablet bilgisayar ve dizüstü bilgisayarları teslim ettik. Elimizden geldiğince, ‘Elini uzat, uzakta kalmasınlar’ kampanyasına destek olmaya çalıştık. Çocuklarımızın eğitimine katkı olmasını diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP İzmir'de gözler 4 ilçeye çevrildi! Kongreler ne zaman yapılacak?
CHP İzmir'de gözler 4 ilçeye çevrildi! Kongreler ne zaman...
4. Karaburun Nergis Festivali başladı… Soyer: Akdeniz’in en büyük koku bahçesi
4. Karaburun Nergis Festivali başladı… Soyer: Akdeniz’in en...