İYİ Parti Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Baki Eren...

İYİ Parti Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Baki Eren görevinden istifa ettiğini duyurdu

İYİ Parti Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Baki Eren görevinden istifa ettiğini bildirdi.

18 Şubat 2021 - 21:09 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 21:21

Eren, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, göreve geldiği günden bu yana İYİ Parti'nin İzmir'de gelişip güçlenmesi ve aynı zamanda önemli bir öğrenci kenti olan İzmir'in geleceğini aydınlatması için var gücüyle çalıştığını ifade etti. 

Kentte yapılması planlanan bir etkinlik hakkında bilgisi dahilinde olmadan yapılan yanlış içerik sonucunda haklı bir infial oluştuğunu belirten Eren, açıklamasında şu değerlendirmede bulundu:

"İYİ Parti'mizin Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı olarak sahip olduğum başkanlık sorumluluğu gereğini yerine getirerek görevimden istifa ettiğimi bilgilerinize sunarım."  

Öte yandan İYİ Parti İzmir İl Başkanlığının sosyal medya hesabında ise "Gençlik Kolları Bergama İlçe Başkanı Seyhan Şar ve Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı M. Baki Eren görevden alınmıştır." ifadeleri yer aldı. 

 

YANLIŞ AFİŞ KURBANI OLDULAR

İzmir’de İYİ Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Eren ve Bergama İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seyhan Şar görevden alındı. Her iki isim de gençlik kolları tarafından yarın (Cuma) yapılması planlanan “Kayı boyunun İYİ çocuklarını rahmetle anıyoruz” etkinliğinin afişinde yanlış bir isme yer verilmesinden dolayı görevlerinden alındıkları öğrenildi. Öte yandan etkinlik iptal edildi. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, "Gereken yapılmış ve görevden alınmışlardır" dedi.

İYİ Parti İzmir İl Gençlik Kollarının düzenleyeceği bir program partide kriz yarattı. Bergama’da düzenlenecek “Kayı boyunun İYİ Çocuklarını rahmetle anıyoruz” etkinliği için Ege Üniversitesi’nde PKK’lılar tarafından öldürülen ülkücü Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile Metin Yüksel’in fotoğrafları kullanıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!