İzmir Büyükşehir’in tüm şirketleri ona emanet
  • Reklam

İzmir Büyükşehir'in tüm şirketleri ona emanet

Geçmiş yıllarda Çimentaş’ta görev yapan Ali İhsan Özgürman Büyükşehir Belediyesi’nde tüm şirketlerden sorumlu koordinatör olarak atandı. Özgürman’ın mali disiplini sağlamak için görevlendirildiği belirtildi.

11 Ağustos 2020 - 11:07

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde tüm şirketlerin başına koordinatör sıfatıyla Ali İhsan Özgürman getirildi. Özgürman şirketler arası mali disiplini sağlamak için görevlendirildiği belirtildi. Peki bu kadar geniş yetkilerle Şirketler Koordinatörü yapılan Özgürman kimdir?

ALİ İHSAN ÖZGÜRMAN KİMDİR?
Lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 1978 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi/Finans Bölümü’nden mezun olmuştur. 1979 yılında Eti Holding bünyesinde İç Denetçi olarak göreve başlamış, ardından 1987-1990 yılları arasında Yaşar Holding‘te İç Denetçi ve Grup Şirketler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür.

1990 yılında girdiği Çimentaş‘ta Mali İşler Müdürü ve daha sonra Mali İşler Koordinatörü olarak çalışmıştır. Halen Çimentaş’ta CFO ve Grup Şirketlerindeki Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Bununla beraber, 2008-2011 yılları arasında ESIAD Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunmuş olup, halen Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Işıkkent Eğitim Kampüsü Kurucu Temsilci görevini yürütmektedir. Özgürman, 17 Şubat 2016 tarihinden itibaren ÇEİS Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de yüksekten düşen iki kişi canından oldu!
İzmir'de yüksekten düşen iki kişi canından oldu!
İzmir'deki trafik kazasında 1 ölü, 4 yaralı
İzmir'deki trafik kazasında 1 ölü, 4 yaralı