İzmir’deki o üniversiteye rektör ataması!

İzmir'deki o üniversiteye rektör ataması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 üniversiteye rektör atadı. 2017 yılında İzmir Bakırçay Üniversitesi'ne rektör olarak atanan ve 4 yıllık görev süresini dolduran Prof. Dr. Mustafa Berktaş, Cumhurbaşkanlığı kararıyla görevine devam edecek.

05 Ekim 2021 - 10:55

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Berktaş, Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hasan Uslu atandı. Atamaların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13'üncü maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 7'nci maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

2017'den itibaren İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü yapan ve 4 yıllık görev sürewsini dolduran Prof. Dr. Mustafa Berktaş, bu karar doğrultusunda üniversitenin rektörlüğüne yeniden atanmış oldu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ozcan
    1 ay önce
    Liyakat sahibi nadir akp bürokratlarından biriydi görev süresinin uzatılmasına ve projelerinin yarım kalmayacağına sevindim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu' açıklaması: Başkan ve yardımcıları görevini kötüye kullandı
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu'...
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır yaraladı, sonra gasp etti
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır...