‘İzmir Form Cerrahi Kliniği’ hizmete açıldı

‘İzmir Form Cerrahi Kliniği’ hizmete açıldı

Obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi, onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma gibi estetik uygulamalar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle İzmir Form Cerrahi Kliniği Folkart Tower’da hizmete girdi. Kliniğin açılış kokteyline çok sayıda davetli katıldı.

21 Ekim 2019 - 11:42

Plastik cerrahı Dr.Abdül Cebbar Siyer, obezite ve metebolik cerrahı Dr.Özgün Akgül, estetik koçu Ebru Duyu ve diyetisyen Ali Mutlu bir araya gelerek İzmir Form Cerrahi kliniğini kurdu. Her biri kendi alanında uzman olan 8 kişiden oluşan bir ekip ile çalışan klinik Folkart Tower B blok 38.ci katta 300 metre kare bir alanda hizmet veriyor.


Onkolojik cerrahi uygulamaları, laporoskopik cerrahi operasyonları, obezite cerrahi mide botoxu, diyabet cerrahisi konularında hastalara yardımcı olan klinikte meme estetiği, vücut estetiği, yüz estetiği, liposuction yağ aldırma, kilo verme ameliyatı sonrasında vücut şekillendirme ve germe operasyonları gibi estetik uygulamalar yer alıyor. Aynı zamanda Estetik danışmanlık merkezi olan klinikte; Cilt bakımı, kök hücre ile cilt gençleştirme, dolgu botox, mezoterapi kalıcı makyaj ve cilt leke tedavisi de yapılıyor. Alanında uzman diyetisyen Ali Mutlu online diyet programı ile diyet konusunda kolay ve pratik çözümleri ile kilo sorunu yaşayan hastalarına yardımcı oluyor. Klinik; hastaları bilgilendirmek amacıyla, konularıyla ilgili interaktif paylaşımlarıyla sosyal medya mecralarını da aktif olarak kullanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
Darbedilen kişi sokak ortasında ölü bulundu
Darbedilen kişi sokak ortasında ölü bulundu