İZVAK Dinamik Grup’tan Mehmet Sepil’e teşekkür

İZVAK Dinamik Grup'tan Mehmet Sepil'e teşekkür

Kulüpler Birliği'nin 10. başkanlığını yapmış olan Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'e, İzmir'e kattığı güçten dolayı İZVAK Dinamik Grup'tan teşekkür açıklaması geldi.

06 Şubat 2021 - 16:20

İZVAK'ta genel kurul tarihi beklenirken, yönetime adaylığını açıklayan Dinamik Grup, Kulüpler Birliği Başkanlığı'na Ahmet Nur Çebi'nin seçilmesiyle birlikte, bu görevi son olarak yürütmüş olan Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'e, İzmir'e kattıkları için teşekkür etti.

İZVAK Dinamik Grup Başkan Adayı Emre Sarıgedik tarafından yapılan yazılı basın açıklaması şöyle;

"Kulüpler Birliği'nde 11. başkan olarak göreve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin başlamasıyla birlikte İZVAK Dinamik Grup olarak birliğin 10. başkanı olan Göztepe Başkanı Sayın Mehmet Sepil'e bir kez daha İzmir'e yaşattığı gururdan dolayı teşekkür ediyoruz.

Görevde kaldığı süre boyunca futbolumuzda dengenin, adaletin ve hakkaniyetin sağlanmasını adına görev yapan Sayın Sepil, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Özgener'in, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevinden sonra, futbolumuzda İzmir adına en yüksek görevi üstlenmiş bir isimdir.

Biliyoruz ki futbolumuz her ne kadar üzücü de olsa belli birkaç kulüp ve tek bir kent üzerinden kurgulanmaya çalışılmaktadır. Buna karşın dün, bugün ve yarın İzmir'in birlik olması şarttır. İzmirlilerin, kentinin kulüplerine destek vermesi bir görevdir. 

Mazisi bir asır olan çınarlaşmış kulüplerimizin, yaratılmaya çalışılan hegemonyalar karşısında güçlü olması, yeri geldiğinde tek ses çıkaracak düzeyde olması en büyük arzumuzdur. Sayın Sepil'in Kulüpler Birliği'ndeki başkanlığı bizlerde bu başarının sağlanabileceği inancını sarsılmaz bir şekilde sağlamlaştırmıştır.

Eminiz ki Sayın Mehmet Sepil'in bu duruşu, gelecekte kentimizin futbolda yaşayacağı zaferlerin bir kıvılcımı olacaktır. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı