Kalfaoğlu: Buca’da güçlü bir teşkilatımız var

Kalfaoğlu: Buca'da güçlü bir teşkilatımız var

Murat Yeşiltay'ın istifasının ardından Ak Parti Buca İlçe Başkanlığına atanan Hakan Kalfaoğlu, ilçede çok güçlü bir teşkilatlarının bulunduğunu belirterek, "10 Ekim'deki kongremizde Buca teşkilatımızın ne kadar güçlü ve ne kadar birlik-beraberlik içinde olduğunu göreceksiniz" dedi.

02 Ekim 2020 - 15:16

Yakın zamanda Ak Parti Genel Merkezince Buca İlçe Başkanı olarak atanan ve 10 Ekim'de ilçe kongresini yapmaya hazırlanan Avukat Hakan Kalfaoğlu, ilçede güçlü bir teşkilat yapısının varlığını bir şans olarak gördüğünü söyledi. İlk iş olarak 10 Ekimde gerçekleşecek Buca İlçe Kongresine hazırlandıklarını belirten Kalfaoğlu, "10 Ekimde çok değerli devlet büyüklerimizi Buca'mızda ağırlayacağız. O gün Buca teşkilatımızın gücünü, birlik ve beraberliğini yansıtmak istiyoruz. Göreve gelir gelmez de mahalle mahalle delegelerimizi ziyaret etmeye, onlarla istişare yapmaya başladım. Pandemi dolayısıyla kongreye sadece delegelerimiz katılacak, o yüzden o gün tüm delegelerimizle orda olmak istiyoruz" diye konuştu. 

DOĞMA BÜYÜME BUCALI

Ak Parti Buca İlçe Başkanı Avukat Hakan Kalfaoğlu, Buca'da doğup büyümüş ve eğitim hayatı da Buca'da geçmiş bir isim olarak dikkat çekiyor. Kalfaoğlu'nun Buca ile yakın ilişkisi bu kadarla da sınırlı değil. Kalfaoğlu aslında çocukluğundan beri Buca siyasetinin içinde yer alan bir isim... Çünkü babası İmdat Kalfaoğlu da Doğruyol Partisinden Buca Belediye Meclis üyeliği yapmış ve Buca'ya hizmet vermiş bir isim...

6 YILDIR BUCA'DA YÖNETİMDE

Hakan Kalfaoğlu, gençlik kollarındaki çalışmaları bir kenara bırakacak olursak aktif siyasete 2013 yılında Ak Parti Buca İlçe Yöneticisi olarak başlamış. 2013 yılından 2019 yılına kadar kesintisiz 6 yıl ilçe yöneticiliği yapan Kalfaoğlu, teşkilatını çok yakından tanıyor. Teşktilatın her kademesinde çalıştığını, 6 seçimde seçim işleri başkanlığı yaptığını da ifade eden Kalfaoğlu, hem Buca'nın Ak Parti teşkilatlarına hem de Buca'nın ilçe olarak sorunlarına çok hakim bir isim.

GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE BUCA'YA HİZMET

Başkan Kalfaoğlu, Buca'nın sorunlarına ve ilçe yönetimi olarak yapacakları çalışmaları daha sonra kamuoyu ile paylaşacaklarını da belirterek, "Buca çok önemli bir ilçe ve çok önemli de sorunları var. Buca'nın mevcut belediye yönetiminde ve yapısında da ciddi sorunlar var. Bütün bunları gündemimize alıp, görev süremiz boyunca Buca'ya çok güçlü bir şekilde hizmet edeceğiz" diyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu' açıklaması: Başkan ve yardımcıları görevini kötüye kullandı
Cumhur İttifakı Kemalpaşa'dan 'yolsuzluk operasyonu'...
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır yaraladı, sonra gasp etti
İzmir’de pes dedirten olay: Yardım ettikleri kişi çifti ağır...