Kasım Akdağ: Türkiye’yi yönetmeye talip olduğumuza...

Kasım Akdağ: Türkiye'yi yönetmeye talip olduğumuza inandıralım

CHP Buca ilçe kongresi mevcut İlçe Başkanı Kasım Akdağ’ın konuşmasıyla başladı. Buca Kongresine CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve il yöneticileri, CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, CHP İzmir eski Milletvekili Ahmet Ersin, Buca eski Belediye Başkanı Ercan Tatı, Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen, Bayraklı İlçe eski Başkanı Cemalettin Alper, Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan katılım gösterdi.

29 Aralık 2019 - 11:53 - Güncelleme: 29 Aralık 2019 - 12:17

Didar DEMİRCİ - Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu dönemki kongrelerinin çok önemli olduğunu dile getirerek konuşmasına başlayan CHP Buca mevcut İlçe Başkanı Kasım Akdağ, şu şekilde konuştu:


“Buca kongremiz ve CHP’nin bütün kongreleri, CHP’nin iktidarına ülkenin bu kadar ihtiyacı varken hepimiz için büyük bir anlam taşımaktadır. Bu kongrede hangi arkadaşımız seçimi alırsa hepimiz arkasında durarak mücadele vererek partimizi iktidara taşımak zorundayız. Onun için bu kongrede barış, kardeşlik havası içinde ülkenin sorunlarına çözüm önerilerini getirmemiz gerekiyor.

Ülkeyi bu krizden kurtarmak için bu kongreler büyük bir katkı sunacak. Bu kongre salonundan çıkarken bir tek şeye ihtiyacımız var hepimizin el ele kol kola çıkmamız lazım. Sokaktaki insanların bizden beklentisi budur. Onlara Türkiye’yi yönetmeye talip olduğumuzu inandırmak zorundayız. Salonda birbirimize karşı daha sabırlı ve sağ duyulu olmak zorundayız.”


Kongrede divan başkanlığına CHP İzmir eski Milletvekili Ahmet Ersin seçildi.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı