Kemalpaşa’lı sporcular madalya için ter dökecek

Kemalpaşa’lı sporcular madalya için ter dökecek

Kemalpaşa Taekwondo Spor Kulübü sporcuları, 7’nci Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na (Turkish Open 2020) madalya için gidecek. İstanbul’da 3-5 tarihleri arasında yapılacak turnuvaya Kemalpaşa’dan 7 sporcunun katılırken, Avrupa Şampiyonası’nda gösterdikleri başarıdan dolayı Emir Can Kaya ile Murat Semih Uzun Milli Takım adına yarışacak.

31 Ocak 2020 - 13:38

Kemalpaşa Belediyesi, spora ve sporcuya verdiği destekle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kemalpaşa Belediyesi bünyesinde yer alan Taekwondo Spor Kulübü’nün 7 sporcusu İstanbul’da 3-5 tarihleri arasında yapılacak 7'nci Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda ter dökecek. Zafer Okçu, Zehra Gürbüz, Berfin Çiftçi, Sevcan Ateş ve Ayşegül Paçacı madalya için mücadele verecekken, Avrupa Şampiyonası’nda gösterdikleri başarıdan dolayı Emir Can ile Murat Semih Uzun Milli Takım’ı temsil edecek.


“ONLAR BİZİM GURURUMUZ, HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ”

“Onlar bizim gururumuz” diyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, “Böyle pırıl pırıl çocuklarımızı görünce çok mutlu oluyorum. Geleceğe daha emin bakıyorum. Bizim her zaman gençlerimizin yanında olmamız, onlara istedikleri tüm imkanları sağlamamız gerekiyor. Spor çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Spora yönelen çocuklarımız, hem kötü alışkanlıklardan uzak duruyor hem de bizi yerel ve uluslararası platformlarda temsil ediyor. Kemalpaşa Belediyesi olarak her zaman sporcularımıza destek olup, daha büyük başarılar elde etmeleri elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
Mola esnasında fenalaşan temizlik görevlisi hayatını kaybetti
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu
İçişleri Bakanlığı 'Kademeli Normalleşme Tedbirlerini' duyurdu